Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

The Unclean One | Boss w Remnant From the Ashes Remnant From the Ashes poradnik, solucja

Rzeźnik z Blavi... Iskal. The Unclean One to wielki boss przypominający rzeźnika. W jednej z dłoni trzyma potężny młot. Niech nie zmylą cię jego gabaryty, boss ten jest szybszy niż może ci się wydawać.

1 - The Unclean One | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Ataki:

  1. Doskok i grzmotnięcie młotem - Gdy utrzymujesz średni dystans, Unclean One doskoczy do ciebie pokonując dużą odległość, doskok zakończy pojedynczym grzmotnięciem w ziemie.
  2. Grzmotnięcie młotem - Unclean One może również wykonać podobny cios opisany wcześniej, tyle, że bez doskoku. Wykona go gdy będziesz blisko niego.
  3. Szarża - Gdy dzieli cię duży dystans od Unclean One, ten będzie szarżował w twoją stronę, niszcząc otoczenie przez które przebiegnie. Szarżę zakończy atakując gracza brzuchem.
  4. Poziomy atak - Gdy jesteś blisko, boss może również zaatakować poziomym atakiem, lekko podnosząc nogę.
  5. Rzut młotem - Unclean One potrafi również rzucić w gracza młotem z całą siłą. Przy wykonywaniu tego ataku staje w miejscu, zarzuca swój młot na ramie i ciska w gracza nim całą swoją siłą.
  6. Kołowrotek - Unclean One może również zacząć kręcić się w kółko ze swoim młotem.
Ciężko tak naprawdę powiedzieć, jakie działania wobec The Unclean One są najlepsze - The Unclean One | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Taktyka:

Ciężko tak naprawdę powiedzieć, jakie działania wobec The Unclean One są najlepsze. Jeśli będziemy trzymać się blisko niego, sprowokujemy go do użycia głównie zwykłych ciosów, jednak będzie je wykonywał dosyć szybko. Z kolei jeśli będziemy walczyć z nim na dystans, będzie trzeba przygotować się na jego doskoki oraz rzuty młotem.

Dobrze jest trzymać średni dystans, wtedy mimo wszystko będzie on chciał do nas podejść niż skakać, jednak i to może się zdarzyć. W przypadku doskoku, najlepszą opcją jest unik w jego stronę, dzięki czemu znajdziemy się za jego plecami. Jest to bardzo ważne, gdyż jego dwoma weak spotami są głowa oraz... tyłek. Można go również prowokować do rzutu młotem, jest to bardzo sygnalizowany ruch, podnosi on wtedy młot do góry i rzuca nim w gracza. Jeśli go nie unikniesz, dostaniesz dość sporo obrażeń, ponadto odrzuci cię na kilka metrów. Jeśli jednak uda ci się go dobrze uniknąć (robisz to w momencie zamachnięcia oraz gdy jego noga opada na ziemię), wtedy masz dużo czasu, żeby go atakować. The Unclean One bez swojego młota jest bardzo słaby, po rzuceniu nim, momentalnie będzie do niego szedł, aby go podnieść. Jest to doskonała okazja do zadania mu dużych obrażeń celując w głowę lub tyłek.

Kłopotliwy może być również atak kołowrotkiem. Trwa on bardzo długo, mimo, że jest niezbyt celny. Uważaj jednak, gdyż ten atak niszczy całe otoczenie. Plusem jest to, że zadaje również obrażenia pomniejszym posiłkom. Ważnym jest by zawsze strzelać w jego głowę, bądź robić uniki w jego stronę, żeby znaleźć się za plecami. Atakowanie posiłków nie jest aż tak priorytetowe, gdyż Unclean swoimi atakami praktycznie sam je zabija. Jeśli jednak są dla ciebie kłopotliwe, nic nie stoi na przeszkodzie by je zabić, a potem skupić się na bossie.

Możliwe nagrody:

  1. Unclean Heart
  2. Lumenite Crystal (x5)
  3. 1050 scraps