Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Undying King | Boss w Remnant From the Ashes Remnant From the Ashes poradnik, solucja

Undying King to jeden z głównych bossów, do tego należy do tych bardziej wymagających. Jeden z nielicznych bossów, którzy mają aż 3 fazy. Spotkanie z nim jest wymagane, aczkolwiek walka z nim jest już opcjonalna. Początkowe spotkanie wygląda z nim jak zwykła rozmowa z NPC. Prosi cię on o przyniesienie mu Guardian's Heart. Jeśli odmówisz, rozpoczniesz z nim bardzo ciężką walkę.

1 - Undying King | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Ataki (1 faza)

  1. Przyzwanie golemów - Undying King przyzywa do pomocy czterech przeciwników przypominających golemy. Golemy te mogą zarówno strzelać z dystansu, zazwyczaj wykonują serię trzech strzałów w krótkim odstępie, jak i wykonać atak z bliska; uderzają swoją bronią o ziemie powodując wybuch na niedużym dystansie.
  2. Przyzwanie Orbów - Boss ten może również przyzwać 2 Orby, które zaczną nas ostrzeliwać co jakiś czas gdy tylko pojawisz się w ich polu rażenia. Łatwo w nie trafić, gdyż stoją nieruchomo w powietrzu. Może pojawić się ich więcej, jeśli szybko nie zniszczysz wcześniejszych.

Ataki (2 faza)

  1. Seria ataków mieczami - W tej fazie Undying King zaczyna walczyć swoimi dwoma mieczami. Gdy będzie dostatecznie blisko ciebie, zacznie wykonywać serię cięć, która potrafi być bardzo niebezpieczna. Jeden trafiony cios wystarczy, by trafić kolejnymi, co czyni ten atak śmiercionośnym.
  2. Doskok - Boss potrafi przemierzyć dosyć dużą odległość skacząc w naszą stronę.

Ataki (3 faza)

  1. Przyzwanie posiłków - Undying King w tej fazie może przyzywać wszystko co możliwe, Orby, Golemy jak i również masę Lurkerów. Jeden Lurker nie wyrządzi nam krzywdy, ale cała grupa już tak, a właśnie tak one atakują.
  2. Medytacja - Undying King gdy jego zdrowie spadnie dosyć mocno, będzie powoli szedł w miejsce, w którym zastaliśmy go na samym początku rozmowy, aby zacząć medytację. Medytacja pozwala mu zregenerować stracone HP.
W walce z Undying King warto zakupić Ammo Boxy oraz Bloodworty - Undying King | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Taktyka

W walce z Undying King warto zakupić Ammo Boxy oraz Bloodworty. Zbawiennym okaże się weapon mod o nazwie Iron Sentinel, który tworzy do dwóch aktywnych wieżyczek, które strzelają nieprzerwanie przez 30 sekund. Mając w tak małej arenie tylu przeciwników do pokonania, wieżyczki mogę bardzo pomóc.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie