Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Porady ogólne do w Remnant From the Ashes Remnant From the Ashes poradnik, solucja

W tym rozdziale dowiesz się o ogólnych poradach do gry Remnant: From the Ashes, które pomogą ci w przemierzaniu świata gry.

1 - Porady ogólne do w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry
  1. Obrażenia od upadku istnieją. Pamiętaj, że postać może otrzymać obrażenia, jeśli tylko skoczy z nieco wyższej odległości. W uniknięciu obrażeń pomaga niekiedy zwykły przeskok przez przeszkodę. Ponadto pamiętaj, że w grze możesz spaść z większości rzeczy, nawet wchodząc po schodach, w Remnant nie ma magicznej bariery, która nie pozwoli ci wypaść.
  2. Niszcz łamliwe przedmioty. Na początku rozgrywki każdy scrap się przyda, a jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie ich jak największą ilość, jest właśnie rozwalanie drewnianych skrzyń, wazonów i innych tego typu rzeczy. Istnieje nawet specjalny armor set, który zwiększa szanse na drop lootu z takich łamliwych rzeczy.
  3. Nigdy nie zużywaj paska staminy do końca. Może wydawać się to niepotrzebne, ale uwierzcie, potrafi zaoszczędzić dużo czasu, a niekiedy nawet uratować od śmierci. Gdy biegniemy zużywając nasz pasek staminy do końca, wtedy postać przez chwilę nie będzie odnawiała swojego paska staminy, przez co nie będziemy mogli zrobić uniku w stresującej sytuacji. Zostawiając pasek staminy na bardzo niskim poziomie, ale nie zużywając go całego, stamina momentalnie zacznie się odnawiać, nie będziemy musieli czekać około jednej sekundy na rozpoczęcie odnawiania punktów wytrzymałości. Czasem ta jedna sekunda potrafi uratować życie.
  4. Kucaj przy strzelaniu, jeśli masz okazję. Kucanie pomaga zmniejszyć odrzut broni, przez co nasze strzały są o wiele celniejsze. Jeśli mamy okazję, w której nikt nas nie atakuję, a mamy problem z oddaniem celnego strzału, to warto zatrzymać się na moment, przykucnąć i dopiero wtedy oddać strzał. Każdy nietrafiony strzał może zaalarmować innych przeciwników, więc warto mieć to na uwadzę.
  5. Weak spoty twoim przyjacielem. Większość przeciwników ma jakiś czuły punkt, w który należy strzelać jak najczęściej. U jednych będzie to głowa, u drugich charakterystyczny punkt na ciele, a u jeszcze innych... tyłek. Ważnym jest, żeby zadawać jak najwięcej obrażeń właśnie w te czułe punkty. Czasem może się zdarzyć, że przeciwnik takich punktów nie ma, albo są trudno dostępne. Często pomaga strzelanie w nogi w niektórych wypadkach, zatrzyma to szarżujące na nas postacie.
  6. Używaj broni białej na słabszych przeciwników. Nie warto tracić amunicję na przeciwników, których możemy spokojnie zabić jednym ciosem z młota, miecze, czy chociażby włóczni. Amunicja jest bardzo ważna w Remnant, dlatego lepiej oszczędzać ją na cięższych do pokonania przeciwników.