Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Souls-like shooter Poradnik do Remnant From the Ashes stanowi kompendium wiedzy na temat tej wymagającej gry typu souls-like. Z naszego poradnika dowiecie się jak nie umierać za często, jak budować swoją postać oraz jak pokonać wszystkich bossów w grze.

Poniższy poradnik do gry Remnant From the Ashes to zbiór cennych porad, które pomogą ci pokonać każdego przeciwnika, który stanie ci na drodze. W niniejszym poradniku dowiesz się o najważniejszych poradach na start w Remnant From the Ashes, początkowym wyborze klasy oraz levelowaniu naszej postaci. Dowiesz się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, czym są traits, co stanie się po śmierci naszej głównej postaci oraz jak wygląda multiplayer. Jedną z głównych części poradnika są porady jak poradzić sobie z danym bossem (zarówno głównym, jak i dungeonowym) , jak wygląda sterowanie w grze, oraz jak radzić sobie z danym typem przeciwnika.

Remnant From the Ashes to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby (TPP) z elementami RPG. Remnant można spokojnie zaliczyć do gier typu souls-like nie tylko ze względu na bardzo duży poziom trudności, ale również za emocjonujące pojedynki z bossami. W Remnant From the Ashes trafiamy do postapokaliptycznego świata opanowanym przez potwory, które nazywają się "The Root". W Remnant From the Ashes każda walka to duże wyzwanie, zwłaszcza, jeśli zamierzamy grać w pojedynkę. W trakcie gry przemierzamy generowane proceduralnie światy, dzięki czemu każda lokacja to nowe, całkiem inne wyzwanie dla gracza. Dzięki przedmiotom, które dają nam różne profity, gdy tylko je wyekwipujemy możemy przechodzić grę na wiele różnych sposobów, tworząc przeróżne buildy dla naszych postaci.

Czy istnieje New Game +?

New game + samo w sobie nie istnieje, a przynajmniej nie w takiej formie, jak w innych grach tego typu. Działa to na zasadzie Rerollu świata gry. Możemy to zrobić zarówno na samym początku rozgrywki jak i na końcu, zwiększając jednocześnie poziom gry. Aby to zrobić, należy odblokować Czerwony Kamień (Red Stone) w Ward 13.

Samo "odświeżenie świata gry" zwiększa poziom trudności, dodając więcej elitarnych przeciwników. Podstawowi przeciwnicy będą również trudniejsi do pokonania. W zamian dostaniemy większą ilość doświadczenia za pokonanie ich. Ponadto częściej dropi Lumenite Crystal, który jest potrzebny do ulepszania przedmiotów.

Jeśli zdecydujemy się na taki krok, należy pamiętać, że zostaną w ekwipunku nasze wyposażenie (Armor, Bronie, oraz Mody), Scrap (złoto w grze), oraz consumable items. Jedynie co się zmienia to mapa.

Tryby gry w Remnant From the Ashes

Remnant From the Ashes oferuje nam rozgrywkę w trzech wariantach: offline, prywatną (friends only), oraz online. Wybór trybu gry wybieramy na samym początku w menu głównym. Wybierając tryb offline możemy być pewni, że nikt do nas nie dołączy do gry. Tryb friends only pozwala tylko na dołączenie znajomych do naszego świata, natomiast online będzie dobierał do naszej rozgrywki graczy z całego świata. Aby zmienić tryb rozgrywki, należy wyjść do menu głównego gry i tam wybrać odpowiednią dla nas opcję.

Informacje o Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Autor : Dawid Lubczyński

Ostatnia aktualizacja : 26 sierpnia 2019

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Remnant: From the Ashes - screen - 2019-08-21 - 402480Remnant: From the Ashes - screen - 2019-08-21 - 402479Remnant: From the Ashes - screen - 2019-08-21 - 402478Remnant: From the Ashes - screen - 2019-08-21 - 402477Remnant: From the Ashes - screen - 2019-08-21 - 402476Remnant: From the Ashes - screen - 2019-08-21 - 402475Remnant: From the Ashes - screen - 2019-08-21 - 402474Remnant: From the Ashes - screen - 2019-08-21 - 402473Remnant: From the Ashes - screen - 2019-04-10 - 395292

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz