Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Singe | Boss w Remnant From the Ashes Remnant From the Ashes poradnik, solucja

Singe to nic innego jak wielki, czarny smok, którego główną bronią są płomienie. Choć Singe jest smokiem, nie musimy się obawiać, że strzelać będziemy głównie w powietrze, gdyż zrywa się on z ziemi bardzo rzadko. Niemniej jednak walka z nim nie należy do łatwych, zwłaszcza, że jest to jeden z początkowych bossów.

1 - Singe | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Ataki

  1. Strzał ognistą kulą - Jak na smoka przystało, Singe potrafi strzelać płomienistymi kulami. Używa ich na samym początku walki, oraz gdy jesteś od niego oddalony. Kule ognia są bardzo łatwe do uniknięcia, możesz zrobić unik w bok lub po prostu odejść w lewo lub prawo. Przy trafieniu nakłada status Fire. Strzela zawsze 2 razy.
  2. Smoczy oddech - Singe może również zaatakować poziomym atakiem średniego zasięgu. Przy wykonywaniu tego ataku, zaczyna się garbić i rozprzestrzeniać ogień od jednej strony do drugiej. Aby uniknąć ataku, cofnij się. Jeśli jesteś zbyt blisko niego, pędź na wprost, za jego ogon. Atak również powoduje palenie się postaci przy trafieniu.
  3. Doskok - Gdy będziesz za bardzo oddalony od smoka, ten spróbuje przybliżyć się do ciebie skokiem w przód, przypominającym szarżę. Atak ten jest łatwy do uniknięcia, zwykle nawet nie trzeba się mocno starać, by go uniknąć, ze względu na mały zasięg tego ataku. Jednakże nadal należy uważać na ten ruch, chwila nie uwagi i możemy stracić cenne zdrowie.
  4. 3 hit combo - Gdy za bardzo się zbliżysz do bossa, ten może aktywować swój 3 hitowy atak. Aby go uniknąć, należy wykonać roll do tyłu.
  5. Powietrzny atak - Singe może wznieść się w powietrze przez krótką chwilę. Opadając, aktywuje ognisty, pionowy atak w twoją stronę. Wykonaj przewrót w bok, ale dopiero wtedy, gdy zauważysz, że Singe opada na ziemie. Singe posiada również drugą wersję tego ataku. Różnica jest taka, że Singe nie wznosi się w powietrzę, a staję na dwóch łapach. Opadając, wykonuje podobny atak, tylko, że nie jako pionowa fala ognia, a momentalny wybuch w miejscu, w którym gracz się znajduje. Możesz go uniknąć w podobny sposób co pierwszy rodzaj ataku.
  6. Posiłki - Singe może wezwać The Root, aby pomogły mu w walce. Zwykle nie atakuje nas więcej niż jeden mob, należy jednak uważać na to, że Singe może je podpalić, co czynie je groźniejszymi przeciwnikami. Posiłki wzywa stojąc na dwóch łapach, odkrywając swoje serce przed nami, jest to doskonała okazja do oddania w nie czystego strzału zadając o wiele więcej obrażeń.
Do walki z tym bossem będzie potrzebne wcześniejsze przygotowanie zapasów w postaci Hydro Coolantów (natychmiastowe wyleczenie ze statusu fire) oraz Ammo Boxów, możesz zaopatrzyć się w nie u czarnoskórego handlarza o imieniu Reggie w Ward 13 - Singe | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Taktyka

Do walki z tym bossem będzie potrzebne wcześniejsze przygotowanie zapasów w postaci Hydro Coolantów (natychmiastowe wyleczenie ze statusu fire) oraz Ammo Boxów, możesz zaopatrzyć się w nie u czarnoskórego handlarza o imieniu Reggie w Ward 13. Jeśli posiadasz broń, która zadaje dodatkowe obrażenia od ognia, lepiej wymień ją na coś innego. Siege jest odporny na wszelkie obrażenia od ognia, ponadto, moby, które pomagają mu w walce, potrafią przez to się podpalić, co czyni je groźniejsze.

Najlepszą strategią na pokonanie smoka będzie walka na średnim dystansie. Walcząc w ten sposób, prowokujemy bossa do używania tylko jego dwóch ruchów, które są łatwe do uniknięcia, czyli do strzału ognistą kulą oraz do smoczego oddechu. Raz na jakiś czas Singe podnosi się na dwóch łapach odsłaniając swoją klatkę piersiową. Jest to doskonała okazja do tego, aby strzelić mu w jego żółte serce, które jest jego czułym punktem. Najważniejszym jest nie dać się trafić ognistymi atakami oraz eliminować moby, aby nie przeszkadzały nam w walce. Jeśli twoja postać się pali, a nie masz przy sobie itemu Hydro Coolant, wykonaj 3x pod rząd unik, aby zdjąć z siebie efekt podpalenia.

Problemem w walce z nim mogą być czarne, oleiste plamy. Jeśli jakiś ognisty pocisk, bądź płonący mob przejdzie przez tę plamę, wtedy przez długi czas pole te będzie się palić. Gracz wchodząc w nie zacznie otrzymywać obrażenia od ognia oraz nałoży na siebie efekt podpalenia.

Ciekawostką jest fakt, że można oderwać smokowi ogon, przez co dostaniemy inny loot po pokonaniu go.

Możliwe nagrody

  1. Blazing Heart
  2. 900 scraps
  3. Dragon Links (tylko, gdy odetniemy ogon. Nie dostaniemy w ten sposób Blazing Heart).
  4. Lumenite Crystal (x5)