Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Claviger | Boss w Remnant From the Ashes Remnant From the Ashes poradnik, solucja

Claviger to boss, który posługuje się do walki laserami, Orbami oraz Golemami. Opiera się on o arenę, przez co widzimy jedynie jego górną część ciała. Ciekawe jest to, że Claviger może obracać arenę wedle swoich upodobań.

Do tej walki dobrze będzie zaopatrzyć się w kilka Ammo Boxów, gdyż walka z Clavigerem może trochę potrwać - Claviger | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Ataki:

  1. Bariera ochronna - Claviger na samym początku walki oraz po stracie części zdrowia aktywuje barierę ochronną, przez którą nie można zadać mu żadnych obrażeń. W tym celu po jego obydwu stronach pojawiają się Orby, które aktywują barierę.
  2. Wystrzał elektrycznych kul - Claviger zbliża swoje dwie dłonie do środka, po czym strzela elektrycznymi kulami, w krótkim odstępie czasowym.
  3. Laser radiacji - Po złączeniu czterech rąk do środka, Claviger używa swojego lasera radiacji. Jest to powolny atak, który podąża za graczem w linii, przy trafieniu nakładając status Radiation.
  4. Przesunięcie areny - Claviger co jakiś czas uderza pięściami o arenę, przez co podnosi gracza do góry. W tym czasie boss obraca arenę, zmieniając położenie ścian, za którymi można się chować.
  5. Posiłki - Claviger otwiera cztery portale, przez które przechodzą Golemy, pomagając mu w walce.

Taktyka:

Do tej walki dobrze będzie zaopatrzyć się w kilka Ammo Boxów, gdyż walka z Clavigerem może trochę potrwać. Rozpoczęcie walki zawsze będzie wyglądać tak, że Claviger otoczy się barierą ochronną dzięki swoim dwóm Orbom. Nie zadasz mu żadnych obrażeń, póki nie zniszczysz Orbów. Skup się na nich, dopiero potem atakuj Clavigera.

Zostało jeszcze 43% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie