Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozwój postaci | Porady Poradnik The Surge

Rozwój postaci możemy połączyć wraz z opisem wyposażenia, gdyż elementy egzoszkieletu, w który wyposażony jest nasz bohater, są głównymi modyfikatorami jego parametrów. Zaczynając jednak od początku.

Złom i rdzeń

Wymagania ilości złomu do kolejnych poziomów rdzenia rosną bardzo szybko - Rozwój postaci | Porady - The Surge - poradnik do gry
Wymagania ilości złomu do kolejnych poziomów rdzenia rosną bardzo szybko

Bohater może wykorzystywać zróżnicowany ekwipunek. By to jednak uczynić, rdzeń egzoszkieletu musi posiadać wystarczającą ilość energii rdzenia, która pozwoli na zasilenie wszystkich elementów (w przeciwnym wypadku nie będziesz mógł po prostu ich założyć). Zabijając przeciwników i zbierając losowe wynagrodzenie w świecie gry (oraz niszcząc zbędny ekwipunek) wynagradzany jesteś złomem. Dzięki niemu w stacji medycznej możesz ulepszać swój rdzeń o kolejne poziomy energetyczne - w parze nie idą z tym żadne specjalne umiejętności. Możesz jednak dzięki określonym poziomom rdzenia przeciążać niektóre linie energetyczne, by otworzyć zamknięte przejścia, oraz używać większej ilości implantów po osiagnięciu wyznaczonych poziomów.

Mnożnik otrzymywanego złomu może się zwiększać, gdy nie giniesz - Rozwój postaci | Porady - The Surge - poradnik do gry
Mnożnik otrzymywanego złomu może się zwiększać, gdy nie giniesz

Złom wykorzystujesz także do tworzenia i ulepszania ekwipunku. Z tego względu bardzo ważne jest rozsądne i umiejętne dysponowanie posiadanymi zasobami. Zwróć również uwagę, że podczas walki i pokonywania kolejnych przeciwników rośnie mnożnik wynagrodzenia. Zeruje się, gdy wracasz do stacji medycznej i czasem podczas niektórych metod leczenia, jego przyrost może być również uzależniony od posiadanych implantów / używanej broni. Warto znaleźć dla siebie kompromis między wyposażeniem, zwracając również uwagę na przyrost owego mnożnika.

Czasami odnajdziesz w świecie gry "Przedmioty używalne" (Consumables). Są na różnym poziomie, tzn. dostarczają różną ilość złomu. Nie innego z nimi nie zrobisz, poza prostym skonsumowaniem ich - są to swoistego rodzaju bonusy. Najlepiej zjeść je przy Stacji medycznej, by przypadkiem nie utracić i tych złomu, gdy coś pójdzie nie tak.

Implanty

Implanty (pasywne lub aktywne) pozwalają na dodanie nowych zdolności bohaterowi - Rozwój postaci | Porady - The Surge - poradnik do gry
Implanty (pasywne lub aktywne) pozwalają na dodanie nowych zdolności bohaterowi

Implanty to główny element pozwalający na wykorzystanie nowych umiejętności (głównie leczenia) oraz wykorzystanie energii - niebieskiego paska, który rośnie w czasie walki (możesz np. zamienić go na zdrowie przy użyciu odpowiedniego implantu). Są także i implanty działające pasywnie. Poza tym występują również implanty o dużo innym działaniu, jak np. wyświetlanie paska zdrowia nad głowami przeciwników. Odnajdziesz je tak jak inne przedmioty, zwykle w losowych miejscach.

Możesz je montować w wolnych slotach i demontować używając Stacji medycznej. Kolejne wolne sloty odblokujesz wraz z rozwinięciem rdzenia egzoszkieletu - przy każdym slocie napisana jest wartość poziomu wymaganego do odblokowania.