Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wieża wentylacyjna | Opis przejścia Poradnik The Surge

W poniższym rozdziale znajdziesz opis wszystkich działań, jakie należy wykonać, żeby ukończyć kolejny poziom gry i podążyć za wątkiem fabularnym w The Surge. Znajdziesz tutaj informacje o napotykanym przeciwnikach i postaciach niezależnych, a także lokalizację skrótów i sposób na dotarcie do bossa i opuszczenie lokacji.

Odblokuj pierwszy skrót

Już po chwili zauważysz, że sytuacja w lokacji uległa zmianie. Prosto ze stacji kolejowej udaj się do Stacji Medycznej. Tam porozmawiaj z Sally, żeby uzyskać dalsze wskazówki. Po wyczerpaniu wszystkich opcji dialogowych udaj się do wieży wentylacyjnej, którą znajdziesz w pobliżu przejścia na dworzec.

Wewnątrz wieży kieruj się cały czas na górę, pokonując po drodze kolejnych przeciwników - Wieża wentylacyjna | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Wewnątrz wieży kieruj się cały czas na górę, pokonując po drodze kolejnych przeciwników. Na końcu klatki schodowej po prawej będziesz miał przeciwnika z miotaczem ognia, a po lewej implant. Na tym piętrze natkniesz się na wielu przeciwników, dlatego musisz poruszać się ostrożnie. Jeśli wejdziesz po schodach w lewo [1], to znajdziesz się w wąskim korytarzu z kilkoma przeciwnikami, których musisz wywabić. Nie pójdziesz tą drogą dalej, ale znajdziesz nowy implant i notatkę dźwiękową.

Z kolei po prawej [2] będzie 4-5 przeciwników i tą drogą dotrzesz do dalszej części lokacji - Wieża wentylacyjna | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Z kolei po prawej [2] będzie 4-5 przeciwników i tą drogą dotrzesz do dalszej części lokacji. Zanim wejdziesz na schody, udaj się w miejsce oznaczone na obrazku. Przejdź przez mgłę, a za rogiem znajdziesz punkt przywracania zdrowia, z którego możesz skorzystać od razu, jeśli tego potrzebujesz. Na dolnym poziomie znajdziesz kilka przedmiotów i przewód, który można przeciążyć. Jest tu też kilku przeciwników.

Po przeciążeniu obwodu zejdź schodami niżej i otwórz jedyne drzwi. Przed nimi po prawej są pudła. Jeśli je rozbijesz to będziesz mógł wyposażyć się w nowy implant dla drona.

Za drzwiami będzie kilku przeciwników, a także nowy implant i kolejny audiolog. Idź przed siebie, aż zobaczysz przeciwnika czekającego przed zamkniętymi drzwiami. Za nimi jest rampa, którą oczyszczałeś podczas rozgrywania poprzedniego etapu. Pokonaj go i otwórz drzwi, a otworzysz sobie skrót do Stacji medycznej.

Górne piętra i walka z bossem

Wróć do punktu, w którym można regenerować środki medyczne i wejdź schodami na górę - Wieża wentylacyjna | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Wróć do punktu, w którym można regenerować środki medyczne i wejdź schodami na górę. Pokonaj kilku napotkanych tam przeciwników, omiń oświetlone wejście na górę i udaj się do widocznego na obrazku miejsca. Odbierz wiadomość i zawróć, gdyż drzwi prowadzą do strefy ochrony.

Na górze znajdziesz Irinę, której wcześniej ofiarowałeś kostur - Wieża wentylacyjna | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Na górze znajdziesz Irinę, której wcześniej ofiarowałeś kostur. Porozmawiaj z nią i rusz dalej. Zabij przeciwnika, który patroluje okolicę i odbij w prawo. Za drzwiami znajdziesz trzech przeciwników i nowy egzoszkielet. Żeby go podnieść, musisz najpierw rozbić gablotę. Wtedy będziesz mógł zabrać przedmiot. Następnie wyjdź z pomieszczeni i korzystając ze schodów, udaj się na górę.

Na najwyższym piętrze znajdziesz egzowindę [1] i most [2] na drugą stronę przepaści - Wieża wentylacyjna | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Na najwyższym piętrze znajdziesz egzowindę [1] i most [2] na drugą stronę przepaści. Przejdź po nim, rozbij kratkę i wejdź do korytarza technicznego. Rozbij kolejną kratkę i zjedź na dół egzowindą, a znajdziesz się tuż obok Stacji Medycznej.

Skorzystaj z możliwości ulepszenia egzoszkieletu. Teraz będziesz mógł włączyć maksymalnie 12 implantów, z tym że aby uzyskać dostęp do wspomnianej ilości musisz ulepszyć rdzeń do 75 poziomu. Po dokonaniu niezbędnych usprawnień udaj się do egzowindy, którą ominąłeś wcześniej i wjedź po niej na górę. Będzie to jednoznaczne z rozpoczęciem walki z kolejnym bossem.

Po pokonaniu bossa musisz udać się na lewo patrząc z perspektywy zawalonej platformy - Wieża wentylacyjna | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Po pokonaniu bossa musisz udać się na lewo patrząc z perspektywy zawalonej platformy. Idź przed siebie korytarzami technicznymi, a po pewnym czasie zawali się pod tobą podłoga, a gra załaduje kolejną lokację.