Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pancerze, zbroje w The Surge Poradnik The Surge

W poniższym rozdziale poradnika znajdziesz zestawienie wszystkich pancerzy dostępnych w grze The Surge. Co więcej, dowiesz się stąd, gdzie możesz zdobyć określone komponenty lub pełne zestawy pancerzy. Wskazano też poszczególne premie, które możemy odblokować po wyekwipowaniu kompletnego zestawu.

Pamiętaj, że twoi przeciwnicy też korzystają z tego samego pancerza i nakłada on na nich takie same parametry jak na ciebie. - Pancerze, zbroje w The Surge - The Surge - poradnik do gry
Pamiętaj, że twoi przeciwnicy też korzystają z tego samego pancerza i nakłada on na nich takie same parametry jak na ciebie.

Statystyki

Poniżej znajdziesz zestawienie współczynników Warren'a, które mogą ulegać zmianie w zależności od wyposażenia, które wyekwipujemy.

Zużycie wytrzymałości

Tempo utraty kondycji podczas walki. Każda wartość procentowa powyżej 100 będzie niewskazana i odczytana jako osłabienie. Każda wartość poniżej 100% pozwoli ci wyprowadzać ataki o takiej samej sile z mniejszym kosztem wytrzymałości. Tak samo prezentuje się ten parametr w odniesieniu do biegania czy uników. Pancerz może cię dociążać i sprawiać, że bieg lub unik będzie zużywał większe wartości kondycji niż domyślnie.

Pozyskiwanie energii

Tempo, w jakim zapełniasz pasek energii podczas walki. Domyślnie wartość ta wynosi 100%, ale prawie każda z dostępnych w grze broni ma własny modyfikator, który pozwoli ci szybciej generować zapasy energii. Możesz do tego wykorzystać też dedykowane implanty.

Spadek energii

Szybkość, z jaką Warren będzie wytracał nieskonsumowaną energię, gdy zaprzestanie walki przez czas dłuższy niż kilka sekund. Im niższa wartość parametru, tym dłużej pasek energii będzie się utrzymywał, co jest absolutnie wskazane.

Zużycie energii

Parametr wskazuje procentową wartość paska energii, która zostanie skonsumowana dla wykorzystania ataku drona lub naładowanie takiego ataku, jeśli w pobliżu nie ma bezpośredniego celu.

Stabilność

Jeden z najważniejszych parametrów, który uzależniony jest bezpośrednio od dobranego pancerza. Im wyższa stabilność, tym mniejsza szansa, że cios przeciwnika cię przewróci, albo anuluje wyprowadzany przez ciebie atak.

Redukcja obrażeń od żywiołów

Niektórzy przeciwnicy korzystają z uzbrojenia, które nakłada dodatkowe obrażenia od żywiołów, a nawet jest w stanie nałożyć na Warrena podpalenie. Doskonałym przykładem są miotacze ognia powszechne w lokacji Dział Badawczy. Odpowiedni współczynnik pancerza pomaga zredukować maksymalne obrażenia o wartość parametru. Im wyższa wartość parametru, tym lepiej.

Obrona przed obrażeniami miażdżącymi, cięciami, pchnięciami

Stopień redukcji poszczególnych ataków, których rodzaj zależy od oręża, z którego korzystają przeciwnicy. Rodzaj ataku zależy też od wykorzystania silnego lub zwykłego ataku. Im wyższa wartość parametru, tym lepiej.

Klasa Operator

Klasa lekkich pancerzy o niskiej stabilności, ale też bez szczególnych kar do wykorzystywanej wytrzymałości podczas poruszania się czy uników. Dobra w początkowym okresie gry dla każdego, a w późniejszym okresie skierowana do bardziej doświadczonych graczy.

Nazwa

Premia

Gdzie zdobyć

Lynx

Zwiększona szybkość ataku jeśli masz pełnię zdrowia.

Pospolity w lokacji Opuszczona Strefa Produkcyjna. Możesz zdobyć elementy pancerza wybierając klasę na początku gry.

Premia z pewnością przyda się doświadczonym graczom, którzy będą umieli odpowiednio zarządzać energią i unikać ciosów, żeby jak najdłużej pozostawiać ją aktywną. Premia dobrze współgra z ciężką bronią o małej szybkości ataku. Wykorzystując impet i element zaskoczenia możesz zadać solidne obrażenia wytrącając przeciwnika z równowagi, co da ci czas na zadanie kolejnego, przyspieszonego ciosu, zanim ten zdąży zareagować.

Nazwa

Premia

Gdzie zdobyć

Liquidator

Dodatkowa premia do redukcji obrażeń zadawanych przez żywioły (ogień lub trucizny).

Najłatwiej zdobyć go w lokacji Dział Badawczy. Pospolity wśród strażników wyposażonych w miotacze ognia.

Zestaw najlepiej sprawdza się przeciwko tym, na których możesz go zdobyć. Warto skorzystać z niego podczas rozgrywki we wspomnianej lokacji. Dzięki temu uda ci się uniknąć części obrażeń od rozpylanego gazu i płomieni, a miejscami redukcja obrażeń pozwoli ci przeżyć ich kombinację. Miej na uwadze niską stabilność zestawu i konieczność wykonywania uników.

Nazwa

Premia

Gdzie zdobyć

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie