Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dr Murphy i trofeum Teoria ewolucji Poradnik The Surge

Zastanawiasz się, jak zdobyć osiągnięcie Teoria ewolucji w The Surge? Przedstawiamy sposób, jak tego dokonać.

W poniższym rozdziale znajdziesz lokalizację wszystkich nagrań związanych z Dr Murphy. Za zebranie wszystkich nagrań na twoje konto trafi osiągnięcie Teoria ewolucji. Nagrania uporządkowano zgodnie z postępami fabularnymi i dostępnością do poszczególnych lokacji w The Surge.

1. Wpis nr 2 (Log #2)

Nagranie znajdziesz w Stacji Medycznej w lokacji Dział Badawczy. Na lewo od wejścia do bezpiecznej strefy.

2. Wpis nr 1 (Log #1)

W drodze z najwyższego piętra Sali Pokazowej do laboratoriów w których spotkasz Beretta musisz zeskoczyć do podziemnego przejścia, którym dostaniesz się do Zakazanej Strefy. Gdy opuścisz korytarz techniczny, to po prawej znajdziesz stacje komunikacyjną z wiadomością.

3. Wpis nr 14 (Log #14)

Stacja komunikacyjna w obszarze dostępnym wyłącznie dla pracowników ochrony w lokacji Dział Badawczy. Obszar będzie dostępny dopiero po zabiciu Czarnego Cerbera.

4. Wpis nr 17 (Log #17)

Druga stacja komunikacyjna w obszarze dostępnym wyłącznie dla pracowników ochrony w lokacji Dział Badawczy. Obszar będzie dostępny dopiero po zabiciu Czarnego Cerbera.

5. Wpis nr 5 (Log #5)

Po rozpoczęciu eksploracji i ominięciu jednego pomieszczenia z przeciwnikiem w lokacji Jądro wejdziesz na odpowiednik klatki schodowej, na których spotkasz wielu wrogów - Dr Murphy i trofeum Teoria ewolucji - The Surge - poradnik do gry

Po rozpoczęciu eksploracji i ominięciu jednego pomieszczenia z przeciwnikiem w lokacji Jądro wejdziesz na odpowiednik klatki schodowej, na których spotkasz wielu wrogów. Idź na samą górę, a przed drzwiami po prawej znajdziesz nagranie.

6. Wpis nr 11 (Log #11)

Jądro. Wyjdź przez drzwi obok których znalazłeś poprzednie nagranie i udaj się przed siebie na koniec korytarza, a następnie skręć w lewo. W ukrytej sali pokonaj przeciwników i odsłuchaj nagranie, które znajdziesz pod ścianą na podłodze.

7. Wpis nr 8 (Log #8)

Jądro. Gdy winda będzie na drugim piętrze to wyjdź ze Stacji Medycznej i obejdź ją od prawej strony. Idź przed siebie i pokonuj napotkanych przeciwników. Ostatecznie po prawej znajdziesz drzwi. Otwórz je i zejdź po schodach w dół. Tam odbij w prawo, a następnie po chwili w lewo. Wskocz do dziury w podłodze, która prowadzi na niższy poziom. Tam skręć w pierwszą odnogę po prawej i podążaj nią aż dotrzesz do egzowindy. Wjedź na górę, a nagranie będzie w tunelu technicznym przed tobą.

8. Wpis nr 6 (Log #6)

Jądro. Ze Stacji Medycznej na trzecim piętrze pobiegnij prosto do otwartych drzwi przed tobą. Za nimi skręć w lewo i podążaj tą ścieżką, aż do korytarza technicznego. W nim zjedź na niższy poziom, odbij w prawo i przebiegnij przez strefę trującej mgły. Omiń odnogę po prawej i idź cały czas przed siebie, aż dotrzesz do kolejnej egzowiny, która zawiezie cię na dół. Nagranie zobaczysz na podłodze przed sobą.

9. Wpis nr 23 (Log #23)

Jądro. Musisz dostać się do strefy ochrony w której będziesz mógł zdecydować, czy postanowisz uszkodzić dane Utopii, czy jednak pozostawisz je nienaruszone. Stamtąd udaj się w kierunku jedynego korytarza na tym poziomie i po chwili odbij w lewo. Znajdziesz się nad areną walki z bossem. Nie możesz bezpiecznie na nią zeskoczyć, ale na górze znajdziesz specjalną broń i ostanie nagranie potrzebne do zdobycia trofeum.