Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ferguson i trofeum Wściekłe drony Poradnik The Surge

Zastanawiasz się, jak zdobyć osiągnięcie Wściekłe drony? Na tej stronie przedstawiamy lokalizacje wszystkich nagrań i komiksów powiązanych z Fergusonem!

W poniższym rozdziale poradnika do gry The Surge znajdziesz lokalizację wszystkich nagrań związanych z Fergusonem. Za zebranie wszystkich nagrań na twoje konto trafi osiągnięcie Wściekłe drony. Znajdźki uporządkowano zgodnie z postępami fabularnymi i dostępnością do poszczególnych lokacji w The Surge.

1. Pieprzyć Fergusona! (F**k Ferguson)

Nagranie zdobędziesz po skorzystaniu ze stacji komunikacyjnej w dziale Recyklingu. Po wejściu przez most do działu udaj się korytarzem w lewo. Przed tobą będzie wejście do sali z Przetapiarkami. Po prawej znajdziesz pomieszczenie, w którym znajdziesz stację komunikacyjną.

2. Oficjalny komunikat "Wściekłe drony" (Raging Drones)

Po przejściu z działu Recyklingu do działu Utylizacji odpadów przejdziesz przez korytarz z plamami trującej substancji na podłodze - Ferguson i trofeum Wściekłe drony - The Surge - poradnik do gry

Po przejściu z działu Recyklingu do działu Utylizacji odpadów przejdziesz przez korytarz z plamami trującej substancji na podłodze. Na twojej drodze stanie kilku przeciwników. Po pokonaniu ostatniego z nich wejdziesz do kolejnego pomieszczenia, a po lewej zobaczysz stację komunikacyjną.

3. Wszystkiego najlepszego! (Happy Birthday!)

Wejdź schodami na najwyższy poziom Wieży Wentylacyjnej, skręć w prawo na korytarz, a następnie w prawo na kolejną odnogę korytarza - Ferguson i trofeum Wściekłe drony - The Surge - poradnik do gry

Wejdź schodami na najwyższy poziom Wieży Wentylacyjnej, skręć w prawo na korytarz, a następnie w prawo na kolejną odnogę korytarza. Na podłodze po prawej znajdziesz nagranie.

4. Przypomnienie (Reminder)

Od miejsca w którym znalazłeś poprzednie nagranie skieruj się prosto i następnie skorzystaj z zejścia na dół - Ferguson i trofeum Wściekłe drony - The Surge - poradnik do gry

Od miejsca w którym znalazłeś poprzednie nagranie skieruj się prosto i następnie skorzystaj z zejścia na dół. Przeciąż obwód i otwórz drzwi, żeby odblokować skrót do Stacji Medycznej. Po otwarciu drzwi związanych ze skrótem trafisz na stację komunikacyjną i nagranie.

5. Operacja Ferguson (Operation Ferguson)

Ostatnie nagranie znajdziesz dopiero w głównej sali Sektora Kierowniczego - Ferguson i trofeum Wściekłe drony - The Surge - poradnik do gry

Ostatnie nagranie znajdziesz dopiero w głównej sali Sektora Kierowniczego. Po wejściu do sali pokonaj maszynę-skorpiona, a następnie ochroniarza z dronem i przed bramkami ochrony odbij schodami w lewo. Nagranie znajdziesz po lewej stronie na podłodze.