Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Niedozwolony Proces (Rogue Process) Ostatni boss w The Surge - poradnik do gry

Sprawdź, jak pokonać Niedozwolony Proces, ostatniego bossa w The Surge.

W poniższym rozdziale znajdziesz omówienie starcia z ostatnim bossem w grze The Surge - Niedozwolony Proces (Rogue Process) - The Surge - poradnik do gry

W poniższym rozdziale znajdziesz omówienie starcia z ostatnim bossem w grze The Surge. Starcie odbędzie się na specjalnej arenie, którą znajdziesz w lokacji Jądro. Żeby dotrzeć do areny musisz wykonać kilka pomniejszych zadań, które opisano w solucji do wspomnianej lokacji. Pamiętaj, że jeśli uda ci się zabić bossa w odpowiedni sposób, to możesz zdobyć specjalną broń - Claws of the Gestalt.

Przed walką

Pierwsza faza starcia będzie mało dynamiczna z twojego punktu widzenia inie będziesz mógł swobodnie okładać przeciwnika, więc najlepiej zainwestuj w implant, który pozwoli skonsumować niewielką ilość energii dla zwiększenia obrażeń. Ważne są także implanty leczące. Możesz wyposażyć się w Iniektor Mediwoltaiczny, ale raczej wykorzystasz go dopiero w drugiej fazie starcia.

Postaraj się dobrać lekki pancerz o stabilności na poziomie co najmniej średnim. Pozbądź się implantów, które pozwalają widzieć pasek życia przeciwnika i oznaczają skarby, które omijasz. Postaraj się zwiększyć bierne zasoby witalności i odzyskiwania energii.

Walka - Etap 1

Starcie rozpocznie się w chwili gdy przeciążysz jedyny obwód na arenie. Po chwili twój przeciwnik uformuje cielesną postać. W tej formie nie jest zbyt szybki, ale nie możesz za długo pozostawać w jego bezpośredniej odległości, gdyż jego ataki mają dość spory zasięg.

Większość ciosów zada ci solidne obrażenia, ale cię nie zabije. Nie dotyczy to ataku z wyskoku. Nie dość, że otrzymasz obrażenia z góry, to boss zamieni kształt zadając dodatkowe obrażenia. Jeśli będziesz stał w miejscu na które boss upadnie, to z całą pewnością zginiesz.

Staraj się uderzać pojedynczymi ciosami uważnie obserwując każdy ruch przeciwnika. Gdy uda ci się zredukować jego siły witalne do poziomu 10-15% to stanie się niewrażliwy na ataki. Jak najszybciej podbiegnij do obwodu, który wcześniej przeciążyłeś i zrób to ponownie.

Zostaniesz odrzucony w tył i rozpocznie się druga faza starcia.

Walka - Etap 2

Po użyciu obwodu przeciwnik obierze ludzką postać. Teraz będzie znacznie szybszy, a jego pasek życia został odnowiony. Walka z nim opiera się na podobnych zasadach jak chociażby z Czarnym Cerberem. Pamiętaj, że możesz wykonać na nim egzekucję.

Zwróć uwagę, że większość ataków przeciwnika połączona jest z pociskami, które wysyła w twoim kierunku. Z uwagi na ten fakt staraj się wykonywać uniki jedynie na boki. Jeśli odskoczysz do tyłu to pomimo faktu, że unikniesz ciosu wciąż zostaniesz trafiony towarzyszącymi mu pociskami.

Nagrody

Jeśli wykonasz egzekucję na bossie, która pozbawi go ramion, to otrzymasz broń Claws of the Gestalt. W innym przypadku zabicie bossa premiowane jest bronią Mimetic Edge. Poza tym do nowej gry wniesiesz 20 tysięcy sztuk złomu.

Po chwili rozpocznie się scenka kończąca grę, zapisany wcześniej stan gry będzie mógł zostać wykorzystany jedynie w NG+.