Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Biolaboratoria Resolve | Opis przejścia Poradnik The Surge

Na tej stronie poradnika do The Surge znajduje się opis przejścia poziomu Biolaboratoria Resolve. Dowiesz się, jakie czynności należy wykonać, żeby ukończyć poziom i podążyć za wątkiem fabularnym The Surge. Solucja zawiera informacje o napotykanym przeciwnikach i postaciach niezależnych, a także lokalizację skrótów i sposób na dotarcie do bossa i opuszczenie lokacji.

Dotrzyj na dziedziniec

Po rozpoczęciu etapu udaj się bezpośrednio do Stacji Medycznej, którą znajdziesz po lewej od punktu startowego. Nie działa sieć informacyjna, ale wszystkie pozostałe funkcje powinny być w normie.

Wyjdź ze stacji, skieruj się w lewo i podążaj przed siebie jedyną dostępną ścieżką. Po zejściu ze schodów na swojej drodze spotkasz dwie maszyny. W walce z nimi ważne jest pozbawienie ich ramienia osadzonego na korpusie. Gdy to zrobisz, to nie będą stanowić dużego zagrożenia, ale wciąż mogą cię unieruchomić i powoli wysysać z ciebie punkty zdrowia. Wykorzystaj ich niewielki zasięg widzenia i zaatakuj je od tyłu, tka, żeby zainicjować walkę. To znacznie zwiększy twoje szanse.

Gdy zbliżysz się do widocznego na obrazku punktu [1], to zza skrzyń przed tobą pojawi się kolejna maszyna - Biolaboratoria Resolve | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Gdy zbliżysz się do widocznego na obrazku punktu [1], to zza skrzyń przed tobą pojawi się kolejna maszyna. Zrób unik, oznacz ramię i wykończ ją. Tuż obok miejsca, w którym zostałeś zaatakowany, znajdziesz obwód [2], który możesz przeciążyć. Zrób to i zawróć, a następnie idź w dół schodami. Za drzwiami znajdziesz nowy implant.

Wróć do punktu widocznego na wcześniejszym obrazku, omiń przewód i idź schodami na górę. Zabij przeciwników i zbadaj poziom. Winda nie działa, ale tuż za nią znajdziesz obwód, który wystarczy przeciążyć, żeby ją uruchomić. Drzwi na dole są zamknięte i na tym etapie nie uda ci się ich otworzyć, ale jeszcze przed końcem etapu tutaj wrócisz.

Wjedź windą na górny poziom - Biolaboratoria Resolve | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Wjedź windą na górny poziom. Po wyjściu pokonaj szybkiego przeciwnika i zniszcz drony, które ukrywają się za drewnianymi skrzyniami. Uzupełnij środki lecznicze i rusz dalej. Na początku będziesz atakowany przez humanoidalnych przeciwników, ale szybko w lokacji pozostaną już tylko szybkie bojowe roboty. Te wywabiaj pojedynczo i postaraj się wciągać je na klatkę schodową, żeby ograniczyć ich ruchy. Maszyny szybko się grupują, więc postaraj się uporać z pierwszą, zanim kolejna cię znajdzie.

Dr. Melissa Chavez i skrót

Z punktu widocznego powyżej udaj się najpierw w prawo [1] i zbierz leżącą tam broń - Biolaboratoria Resolve | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Z punktu widocznego powyżej udaj się najpierw w prawo [1] i zbierz leżącą tam broń. Zignoruj widoczne tutaj drzwi [2], gdyż będą niedostępne. Po prawej znajdziesz też minibossa. Ostatecznie idź na wprost. Omijaj pola trującej substancji i dotrzyj do widocznych na obrazku drzwi [3]. Przy nich znajdziesz terminal, który wprowadzi cię w dalszą część zadania.

Uporaj się z pozostałymi w lokacji przeciwnikami i zrób zwarcie w oznaczonym na obrazku przewodzie - Biolaboratoria Resolve | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Uporaj się z pozostałymi w lokacji przeciwnikami i zrób zwarcie w oznaczonym na obrazku przewodzie.

Drzwi, które dzięki temu otworzysz, stanowią skrót do Stacji Medycznej - Biolaboratoria Resolve | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Drzwi, które dzięki temu otworzysz, stanowią skrót do Stacji Medycznej. Po skorzystaniu z windy, którą znajdziesz za drzwiami, dostaniesz się bezpośrednio na stację kolejową, na której rozpocząłeś etap. Odzyskaj siły i wróć na górę.

Laboratoria

Po wyjściu z kontenera skieruj się w prawo - Biolaboratoria Resolve | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Po wyjściu z kontenera skieruj się w prawo. W punkcie oznaczonym na obrazku znajdziesz dziurę w ziemi. Musisz do niej dotrzeć. Możesz uciekać przed przeciwnikami, bo gdy spadniesz na dół, to będziesz bezpieczny. Na dole idź przed siebie i podnieś notatkę głosową, którą znajdziesz pod schodami.

Pokonaj kilku przeciwników i odbij w lewo do dalszej części lokacji. Drzwi przed tobą są dedykowane pracownikom ochrony. Na niższym poziomi pokonaj przeciwników, zbierz wszystkie przedmioty i udaj się jeszcze niżej.

Dotrzesz do widocznego powyżej miejsca - Biolaboratoria Resolve | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Dotrzesz do widocznego powyżej miejsca. Na pierwszy ogień czeka cię walka z robotem patrolującym [1]. Gdy udasz się w głąb pomieszczenia to zostaniesz zaatakowany przez drona [2], a na koniec przez robota bojowego [3]. Ostatnia z maszyn zareaguje na twoją obecność, dopiero gdy się do niej zbliżysz, więc możesz najpierw przeciążyć obwód o niższym napięciu i tym samym uruchomić windę. Schody na końcu pomieszczenia prowadzą do pomieszczeń ochrony.

Wjedź windą, pokonaj szybkiego przeciwnika i odbij w prawo. Za drzwiami czeka na ciebie pułapka, więc strzeż się lewej strony, jeśli masz mało punktów zdrowia. Pokonaj przeciwników i idź jedyną dostępną drogą. W kolejnej komnacie czekają na ciebie maszyna bojowa i tym razem będziesz musiał stawić jej czoła. Po wszystkim przesłuchaj audiolog i odblokuj drzwi. Za nimi znajdziesz się na dziedzińcu, na którym byłeś wcześniej.

Tym razem nie spotkasz tu maszyn bojowych, a przeciwników z miotaczami ognia - Biolaboratoria Resolve | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Tym razem nie spotkasz tu maszyn bojowych, a przeciwników z miotaczami ognia. Pokonaj ich i udaj się do drzwi, przy których rozmawiałeś z jednym z Chavez. Teraz powinny być otwarte. Za nimi znajdziesz drona, maszynę bojową i szybkiego przeciwnika. Po pokonaniu ich udaj się dalej.

Znajdziesz się w widocznym powyżej miejscu - Biolaboratoria Resolve | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Znajdziesz się w widocznym powyżej miejscu. Najpierw udaj się na górę, pokonaj przeciwnika i przeciąż obwód. Zejdź na dół i cofnij się, a po prawej będą drzwi, które można dzięki temu otworzyć. Za nimi znajdziesz nowy implant. Pamiętaj, że na drugim końcu dziedzińca są schody, którymi trafiłeś na niego za pierwszym razem, a na górze punkt odnowienia środków leczniczych. Jeśli będziesz miał problem z pokonaniem przeciwników, to zawsze możesz tam wrócić. Dzięki temu uzupełnisz zasoby bez wskrzeszania wrogów.

Na dole będzie tylko jedna dostępna ścieżka - Biolaboratoria Resolve | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Na dole będzie tylko jedna dostępna ścieżka. Rozbijaj skrzynie, żeby niszczyć schowanych za nimi przeciwników. Ostatecznie zobaczysz jak dwóch przeciwników z miotaczami ognia, próbuje się dostać do pomieszczenia, w którym jest Melissa. Zabij ich, a kobieta otworzy drzwi. Porozmawiaj z nią do wyczerpania opcji dialogowych.

Podnieś rdzeń ze stołu obok i udaj się w kierunku, z którego przyszedłeś. Żeby przedostać się dalej, musisz skorzystać z nowej mocy drona, która dał mu podniesiony właśnie rdzeń. Otwórz drzwi, a znajdziesz się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej, którą przyjechałeś z poprzedniej lokacji. Zregeneruj siły i udaj się w kierunku drzwi koło pierwszej windy, których nie mogłeś przeciążyć z uwagi na niewielką moc drona. Za drzwiami znajdziesz kolejny przedmiot.

Dalsze wydarzenia fabularne związane są z poprzednią lokacją, więc musisz wrócić do Centrali Produkcyjnej B. Udaj się na stację i skorzystaj z pociągu.