Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyzwoliciel - Trofeum Wyzwoliciel Poradnik The Surge

Zastanawiasz się, jak zdobyć osiągnięcie Wyzwoliciel w The Surge? Przedstawiamy lokalizacje wszystkich powiązanych z tym trofeum nagrań i komiksów!

W poniższym rozdziale poradnika do gry The Surge znajdziesz lokalizację wszystkich nagrań związanych z Wyzwolicielem. Za zebranie wszystkich nagrań na twoje konto trafi osiągnięcie o tej samej nazwie. Znajdźki uporządkowano zgodnie z postępami fabularnymi i dostępnością do poszczególnych lokacji w The Surge.

1. Wyzwoliciel - nakaz aresztowania (Arrest Warrent)

Na najniższym piętrze Elektrowni w lokacji Opuszczona Strefa Produkcyjna (obok drzwi ochrony CREO) znajdziesz stację komunikacyjną, która odtworzy wiadomość.

2. Fragment opisu sekcji - ofiara nr 7 (Autopsy Expert - Victim #7)

W lokacji Biolaboratoria Resolve przedostań się na dziedziniec laboratoriów, w następnie skieruj do szczeliny w ziemi, która prowadzi do dalszej części lokacji. Gdy wpadniesz do szczeliny to udaj się przed siebie, a po chwili po lewej stronie pod schodami znajdziesz nagranie.

3. Concerning Ed...

Nagranie leży na jednym z biurek w Laboratoriach w lokacji Biolaboratoria Resolve - Wyzwoliciel - Trofeum Wyzwoliciel - The Surge - poradnik do gry

Nagranie leży na jednym z biurek w Laboratoriach w lokacji Biolaboratoria Resolve. Po wejściu do pomieszczenia trzymaj się prawej strony. W pobliżu leży maszyna-skorpion i zaatakuje cię, jeśli się zbliżysz.

4. The Liberator - Interrogation Expert

Ostatnie nagranie znajdziesz w Sektorze Kierowniczym - Wyzwoliciel - Trofeum Wyzwoliciel - The Surge - poradnik do gry

Ostatnie nagranie znajdziesz w Sektorze Kierowniczym. Od drzwi wejściowych do gabinetu zarządu odbij w prawo. Omiń pokój w którym powiesił się Don Hackett i na końcu korytarza skręć w lewo. Użyj egzowindy, żeby zjechać na dół. Wyjdź z korytarza technicznego i odwróć się w prawo. Tam znajdziesz nagranie.