Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przejście do Sektora Kierowniczego | Opis przejścia The Surge Poradnik The Surge

Na tej stronie poradnika do The Surge znajduje się opis przejścia ścieżki prowadzącej do Sektora Kierowniczego. Dowiesz się, jakie czynności należy wykonać, żeby tam dotrzeć i żeby móc kontynuować główną fabułę The Surge. Solucja zawiera informacje o napotykanym przeciwnikach i postaciach niezależnych, a także lokalizację skrótów i sposób na dotarcie do bossa i opuszczenie lokacji.

Przebieg etapu

Po przekroczeniu drzwi ewakuacyjnych znajdziesz się w Centrum Produkcyjnym B - Przejście do Sektora Kierowniczego | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Po przekroczeniu drzwi ewakuacyjnych znajdziesz się w Centrum Produkcyjnym B. Jeśli dokładnie sprawdzałeś rejony dostępne w czasie twojej pierwszej wizyty w lokacji, to z pewnością kojarzysz to miejsce. Bezpośrednio przez tobą jest pojedynczy przeciwnik i obwód, który wymaga rdzenia na 70. poziomie. Pokonaj przeciwnika i zignoruj obwód, jeśli poziom bohatera nie pozwala na jego wykorzystanie.

Pozostali przeciwnicy w lokacji należą do ochrony Creo i tym razem nie będziesz musiał ich prowokować, żeby stali się agresywni. Gdy tylko wejdziesz za kontener widoczny na obrazku, to natkniesz się na maksymalnie dwóch ochroniarzy wspomaganych przez drona. Pokonaj ich i wejdź na schody.

Kieruj się w lewo, a konkretnie do mostu, którym wejdziesz do korytarza technicznego stanowiącego skrót do Stacji Medycznej - Przejście do Sektora Kierowniczego | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Kieruj się w lewo, a konkretnie do mostu, którym wejdziesz do korytarza technicznego stanowiącego skrót do Stacji Medycznej. Na dole po lewej czai się maszyna ochrony, którą możesz pozbawić ogona (górna cześć maszyny). Jeśli ci się to uda, to zdobędziesz specjalny implant (Ancillary Core XL). Pomiędzy tobą a korytarzem technicznym nadal pozostanie trzech ochroniarzy. Pierwszy z nich będzie strzelał do ciebie z oddali i jego możesz zignorować, jeśli będziesz dostatecznie szybki.

Musisz jednak stawić czoła ochroniarzowi, który stoi bezpośrednio przed wejściem na most. Jeśli go pokonasz, to przejdź po moście, a zza kratki przed tobą wyskoczy kolejny. Możesz go ominąć, wbiec do korytarza i złapać egzowindę, albo z nim walczyć. Ostatecznie musisz skorzystać ze skrótu i jak najkrótszą drogą dostać się do Stacji Medycznej.

Na miejscu porozmawiaj z Sally, która przekaże ci dalsze instrukcje - Przejście do Sektora Kierowniczego | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Na miejscu porozmawiaj z Sally, która przekaże ci dalsze instrukcje. Wyjdź ze Stacji i odbij w lewo do Magazynu Materiałów. Po lewej spotkasz Irinę Beckett, jeśli podążałeś jej wątkiem w poprzednich etapach gry. Wskazówki związane z misjami zlecanymi przez postacie niezależne znajdziesz w dedykowanym rozdziale poradnika.

Ostatecznie udaj się przed siebie do drzwi ochrony, które są przed tobą. Tym razem pilnuje ich jeden przeciwnik, ale towarzyszy mu dron. Pokonaj wrogów i przejdź przez drzwi, które powinny być otwarte. Skieruj się prosto do windy, która zawiezie cię do Sektora Kierowniczego. Podczas jazdy windą rozpocznie się kolejny etap gry.