Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko gromadzić złom w The Surge? Poradnik The Surge

Złom to ważny element gry - sprawdź, w jaki sposób zdobywać złom w The Surge.

W poniższym rozdziale poradnika do The Surge znajdziesz wskazówki, które pozwolą ci zwiększyć pozyskiwany w toku rozgrywki złom, który możesz wykorzystać do ulepszania wyposażenia i rozwijania bohatera.

Warto mieć na uwadze, że wraz z postępem wydarzeń fabularnych będziesz trafiał na coraz silniejszych przeciwników. Jednocześnie wrogowie, których spotkałeś wcześniej w już zakończonych etapach gry mogą się zmienić, najczęściej na pracowników ochrony, którzy są dosyć groźni, ale dostarczają też dużą ilość złomu.

Schemat jest prosty:

  1. wybierz jedną ze Stację Medycznych, po wyjściu z której trafisz na ludzkiego przeciwnika w jak najkrótszym czasie;
  2. Wyposaż się w specjalne implanty, które przyspieszają zdobywanie złomu i stań do walki z wrogiem;
  3. Postaraj się go zwabić jak najbliżej wejścia do Stacji Medycznej. Możesz w tym celu podskoczyć w miejscu, co przeciwnik z pewnością usłyszy, lub zaatakuj go przy pomocy drona.

Gdy zabijesz przeciwnika i złom trafi na twoje konto, to musisz wejść do Stacji Medycznej. Ważne, żebyś wtedy nie korzystał ze stanowiska medycznego, a zamiast tego uruchomił stację montażową. Dzięki temu przeciwnik, którego właśnie pokonałeś odrodzi się i będziesz mógł zabić go po raz kolejny. Jest to o tyle ważne, że im dłużej unikasz korzystania ze stanowiska medycznego, tym większe ilości złomu otrzymujesz. Mnożnik zostaje zrestartowany także po twojej śmierci. Na wszelki wypadek zawsze walcz przed drzwiami Stacji Medycznej - jeśli zginiesz, to będziesz mógł po chwili odebrać skumulowane zapasy złomu.

Cały proces jest monotonny i mozolny, ale dzięki wykorzystaniu specjalnych implantów możesz znacznie zwiększyć ilość złomu, którą otrzymujesz po pokonaniu przeciwnika.