Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mallory i trofeum Podążaj za białym króliczkiem Poradnik The Surge

Zastanawiasz się, jak zdobyć osiągnięcie Podążaj za białym króliczkiem w The Surge? Przedstawiamy wszystkie lokalizacje nagrań i komiksów powiązanych z Mallory!

W poniższym rozdziale W poniższej sekcji znajdziesz lokalizację wszystkich nagrań związanych z Mallory. Za zebranie wszystkich nagrań na twoje konto trafi osiągnięcie Podążaj za białym króliczkiem. Nagrania uporządkowano zgodnie z postępami fabularnymi i dostępnością do poszczególnych lokacji w The Surge.

1. Czekam na pomoc (Waiting for Help)

Pierwsze nagranie znajdziesz w Centrali Produkcyjnej B. Skorzystaj ze stacji komunikacyjnej po wejściu do Stacji Medycznej w obszarze, żeby odsłuchać wiadomość.

2. Początek koszmaru (The Nightmare Begins)

Wyjdź ze Stacji Medycznej w Centrali Produkcyjnej B i skieruj się do Magazynu Materiałów. Pokonaj pierwszego przeciwnika, zejdź za pierwszymi schodami w prawo, pokonaj kolejnego i znowu odbij w prawo. Przed sobą będziesz miał następnego wroga. Zabij go, odbij w prawo, a tam będzie szybki przeciwnik. W miejscu z którego zaczął do ciebie biec znajdziesz nagranie.

3. Czekam na próżno (Waiting in Vain)

Nagranie znajdziesz przed zamkniętym jeszcze skrótem do Działu Recyklingu - Mallory i trofeum Podążaj za białym króliczkiem - The Surge - poradnik do gry

Nagranie znajdziesz przed zamkniętym jeszcze skrótem do Działu Recyklingu. Przejdź przez most na drugą stronę kompleksu (w kierunku pierwszego skrótu do Stacji Medycznej), ale nie korzystaj ze skrótu, a zamiast tego odbij w prawo i idź na górę.

4. Wędrówka w ciemności (Journey in the Dark)

Po przejściu przez obszar działu Utylizacji Odpadów Toksycznych będziesz mógł wejść schodami na górę, co zaprowadzi cię do windy i areny do bosa, lub iść prosto przed siebie - Mallory i trofeum Podążaj za białym króliczkiem - The Surge - poradnik do gry

Po przejściu przez obszar działu Utylizacji Odpadów Toksycznych będziesz mógł wejść schodami na górę, co zaprowadzi cię do windy i areny do bosa, lub iść prosto przed siebie. W tamtym obszarze znajdziesz jedną z maszyn, ale zanim do niej dotrzesz, to obok schodów, po prawej między pudłami jest notatka.

5. Teoria chaosu (Chaos Theory)

Nagranie będzie dostępne w stacji komunikacyjnej po powrocie do Stacji Medycznej w Centrali Produkcyjnej B po ukończeniu działań w Biolaboratoriach Resolve.

6. Za kulisami (Behind the Curtain)

W Dziale Badawczym po przejściu przez większość obszaru znajdziesz się w widocznym na obrazku punkcie. Przejdź przez dziurę w oknie i skorzystaj z egzowindy, żeby dostać się na górę. Tam zabij przeciwnika i odbij w lewo. Nagranie leży na podłodze w tunelu technicznym.

7. Niebezpieczna gra (Dangerous Game)

Po wyjściu ze Stacji Medycznej w Sektorach Kierowniczych skręć w prawo w pierwszej sali i wejdź do tunelu technicznego. W nim odbij w prawo, a znajdziesz nagranie.

8. W głąb tunelu (Deeper into the Burrow)

Po pokonaniu Czarnego Cerbera i wyekwipowaniu jego egzoszkieletu przejdź przez drzwi ochrony. Za nimi znajdziesz przeciwnika i windę. Wjedź nią na górny poziom, a nagranie na podłodze zobaczysz przed sobą.

9. Zdradzona (Betrayed)

Sektor Kierowniczy - Mallory i trofeum Podążaj za białym króliczkiem - The Surge - poradnik do gry

Sektor Kierowniczy. Z głównej sali udaj się w kierunku korytarza technicznego z drzwiami ochrony. Odbij w lewo po wejściu do niego, a będziesz musiał pokonać dwóch przeciwników. W przestronnym obszarze korytarza znajdziesz nagranie.

10. Sama (Alone)

Nagranie znajdziesz w obszarze naprzeciwko windy, która z Sektora Kierowniczego prowadzi do Nucleusa.

11. Trybik w machinie (Part of the Machine)

Ostatni audiolog znajdziesz w Serwerowni, do której musisz wejść, żeby dostać się do gabinetu Zarządu CREO. Na podłodze na wprost korytarza technicznego.