Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć schematy i broń w The Surge? Poradnik The Surge

Poniższy rozdział poradnika do The Surge wyjaśnia, w jaki sposób możesz pozyskać nowe schematy wyposażenia, które umożliwią tworzenie go w Stacji Medycznej. Dowiesz się też jak zdobyć broń, z której korzystają przeciwnicy.

Wyłączając sytuacje, w których możesz znaleźć gotowe części wyposażenia ukryte w rozmaitych lokacjach, to większość niezbędnego sprzętu musisz zdobyć na przeciwnikach. Oczywiście dotyczy to wyłącznie ludzkich przeciwników.

Jak zdobyć schematy pancerza i komponenty do ulepszania go?

Zasada w obu przypadkach jest taka sama. Musisz obciąć jedną z kończyn przeciwnika, a dokładniej tą, na której jest aktualnie fragment pancerza, który chcesz zdobyć. Pamiętaj, że kończyna musi być opancerzona, a ty musisz uderzać głównie w nią. W przeciwnym wypadku nie uda ci się jej odciąć. Unikaj ciosów specjalnych i z podskokami, bo możesz przez to chybić celu i zadać największe obrażenia w inną część ciała i ostatecznie podczas egzekucji to ona zostanie odcięta.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie