Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Komiksy Iron Maus | The Surge Wszystkie komiksy Iron Maus w The Surge

W The Surge znajdziesz tomy komiksów Iron Maus. Przedstawiamy położenie wszystkich ukrytych komiksów w grze!

W poniższym rozdziale poradnika do gry The Surge wskazano położenie każdego z sześciu komiksów Iron Maus, które musisz zebrać, żeby odblokować trofeum Myszkowanie. Kolejność w jakiej opisane zostały znajdźki jest zbieżna z dostępem do poszczególnych lokacji w toku rozgrywki.

1. IRONMAUS #1

Lokacja Opuszczona Strefa Produkcyjna - Komiksy Iron Maus | The Surge - The Surge - poradnik do gry

Lokacja Opuszczona Strefa Produkcyjna. Komiks znajdziesz w miejscu, w którym jest jedyna przetapiarka w lokacji. Żeby go zdobyć najlepiej pokonać maszynę. Komiks znajdziesz na ziemi za zbiornikiem bo lewej stronie.

2. IRONMAUS #45

Komiks znajdziesz na jednym z kontenerów w Centrali Produkcyjnej B. Dostęp do niego nie jest oczywisty i będziesz musiał wskoczyć na kontener, żeby go dosięgnąć. Kontener usytuowany jest na wprost przejścia ewakuacyjnego do Działu Badawczego. W pobliżu przeciwników, których musisz zabić, żeby otrzymać osiągnięcie Innowierca.

3. IRONMAUS #9

Biolaboratoria Resolve.Przedmiot znajdziesz w pobliżu windy, która prowadzi do dolnego poziomu laboratoriów. Jeśli ukończyłeś już lokacje, to najszybciej dostaniesz się z dziedzińca Resolve. Wejdź do sieci laboratoriów i przejdź przez sale klimatu euroazjatyckiego i sawanny, a następnie udaj się do windy. Gdy wejdziesz na górę, to komiks będzie na stole na wprost ciebie.

4. IRONMAUS #44

Dział Badawczy. Ze Stacji Medycznej udaj się w kierunku laboratoriów w których będziesz mógł porozmawiać z dr Gene Barettem. W laboratorium nr 21 odbij w lewo. Skorzystaj z egzowindy, przejdź przez tunel techniczny i zjedź egzowindą na dół. W laboratorium na stole znajdziesz komiks.

5. IRONMAUS #103

Sektory Kierownicze - Komiksy Iron Maus | The Surge - The Surge - poradnik do gry

Sektory Kierownicze. Patrząc z perspektywy windy, którą możesz zjechać do Nucleusa przed sobą widzisz schody prowadzące do gabinetu zarządu i te, którymi dostałeś się wcześniej na ten poziom. Przed schodami na dół po lewej możesz odbić do bocznego korytarza. Tam znajdziesz biuro, a w nim komiks, który leży na półce na ścianie.

6. IRONMAUS #23

Jądro - Komiksy Iron Maus | The Surge - The Surge - poradnik do gry

Jądro. Komiks znajdziesz na jednej z szafek w strefie ochrony CREO. Idź prosto od wejścia do strefy, a komiks będzie bezpośrednio przed tobą na szafce tuż obok schodów.