Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge Poradnik The Surge

Na tej stronie poradnika do The Surge znajduje się opis przejścia poziomu Sektory Kierownicze. Dowiesz się, jakie czynności należy wykonać, żeby ukończyć poziom i podążyć za wątkiem fabularnym The Surge. Solucja zawiera informacje o napotykanym przeciwnikach i postaciach niezależnych, a także lokalizację skrótów i sposób na dotarcie do bossa i opuszczenie lokacji.

Pokonaj bossa

Wyjdź z windy i idź przed siebie, żeby dotrzeć do Stacji Medycznej. Porozmawiaj z Sally, a następnie udaj się w prawo po wyjściu z bezpiecznej strefy.

Za drzwiami znajdziesz widoczne na obrazku pomieszczenie i będziesz musiał pokonać pojedynczego pracownika ochrony, który patroluje teren - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Za drzwiami znajdziesz widoczne na obrazku pomieszczenie i będziesz musiał pokonać pojedynczego pracownika ochrony, który patroluje teren. Gdy uda ci się to zrobić, to najpierw odbij w prawo [1]. Pod kładką znajdziesz moduł dla drona (Anti-Kinetic Shield). Jest tam też krata, którą możesz zniszczyć. W korytarzu technicznym idź przed siebie, pokonaj maszynę z ramieniem i odbij w prawo. Tam znajdziesz nagranie (Dangerous Game). Możesz skorzystać tam z egzowindy, ale zaprowadzi cię ona jedynie do tunelu powyżej, który znajdziesz idąc w lewo [2]. Gdy to zrobisz, to natkniesz się na dwóch ochroniarzy. Tunel po prawej możesz zignorować bo prowadzi do korytarza w którym byłeś, za to dalsza droga wiedzie na wprost.

Na dolnym poziomie tunelu technicznego pokonaj patrolującą maszynę i idź do samego końca głównego korytarza. Po lewej znajdziesz garść złomu. Rozbij kratkę obok, a spadniesz na niższy poziom lokacji. Będziesz świadkiem jak dowódca ochrony przekazuje informacje swoim podkomendnym. Ostatecznie opuszczą oni lokację, a tobie nie pozostanie nic innego jak zejść na dół przy pomocy egzowindy. Jest to jednoznaczne z rozpoczęciem starcia z bossem.

Egzoszkielet ochrony i droga do głównej sali

Po pokonaniu Czarnego Cerbera wejdź do jego kryjówki - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Po pokonaniu Czarnego Cerbera wejdź do jego kryjówki. Na tym samym poziome znajdziesz korytarz techniczny. Wejdź do niego, przeciąż obwód i idź na sam koniec. Wjedź windą na górę i otwórz drzwi. Przed tobą Stacja Medyczna.

Wejdź do niej, skorzystaj ze zdobytego złomu - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Wejdź do niej, skorzystaj ze zdobytego złomu. Zabierz egzoszkielet ochrony CREO i wyposaż się w niego, zanim ruszysz dalej.

Użyj skrótu, żeby wrócić do kryjówki Cerbera - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Użyj skrótu, żeby wrócić do kryjówki Cerbera. Wejdź na górę, odczytaj wiadomość (82-3856945) i skorzystaj z windy, żeby dostać się do drzwi ochrony. Zaraz za nimi po prawej znajdziesz kolejne nagranie (Missing Office Supplies). Gdy zbliżysz się do windy przed tobą, to wyjdzie z niej przeciwnik. Pokonaj go i skorzystaj z dźwigu.

Na górnym poziomie czeka na ciebie kolejne nagranie (Deeper into the Burrow) i przeciwnik w korytarzu technicznym po prawej. Przejdź przez tunel, otwórz kolejne drzwi i skręć za nimi w prawo. Na końcu korytarza w pudle znajdziesz implant Vital Injection v5. Po lewej z kolei jest ochroniarz towarzyszący mu dron. Pokonaj ich i otwórz kolejne drzwi, które prowadzą do pomieszczeń Sektora Kierowniczego.

Głowna sala i skróty do Stacji Medycznej

Zobaczysz powyższy widok - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Zobaczysz powyższy widok. Robot [1] na szczycie przeskoczy zaporę, więc nie możesz go ignorować, a najlepiej wykończ jak najszybciej. Z uwagi na zaporę nie możesz iść przed siebie. Zabierz leżący przy drzewku [2] skrawek złomu i skręć w lewo [3]. Już po chwili zostaniesz zaatakowany przez ochroniarza. Pokonaj go i przed bramkami zejdź po schodach w dół, a zdobędziesz kolejne nagranie (Operation Ferguson). Za bramkami, po lewej kryje się ochroniarz. Wywab go na schody, zabij i rusz przed siebie.

Znajdziesz się w miejscu widocznym powyżej - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Znajdziesz się w miejscu widocznym powyżej. Za skrzyniami po lewej [1] schował się jeden ochroniarz. Tuż obok schodów znajdziesz drona [2], którego szybko powinieneś unieszkodliwić. Poza tym w obszarze znajdziesz dwóch patrolujących go ochroniarzy. Gdy pokonasz tego obok drzwi [3] wiodących do dalszej czyści etapu, to będziesz mógł skorzystać z korytarza technicznego ochrony.

Po wejściu do korytarza skręć w prawo, a znajdziesz implant Plasmic Fregenerator v5 i egzowindę. Skorzystaj z niej i idź cały czas przed siebie tunelami technicznymi. Pokonaj jedną maszynę i wyjdź z tuneli. Na prost znajdziesz implant Reclamation Buddy v.4, a po lewej egzowindę, która stanowi skrót do Stacji Medycznej. Po odblokowaniu skrótu wróć na górę.

Odbij w lewą cześć korytarza technicznego - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Odbij w lewą cześć korytarza technicznego. Czai się tam dwóch przeciwników, a pokonanie ich będzie bardzo trudne w wąskim przejściu. Postaraj się wywabić jednego z nich na korytarz, a drugiego pokonaj za zakrętem. Po lewej znajdziesz nagranie (Betrayed), a przed sobą drzwi. Odczytaj wiadomość (Decision still pending?) [1] i uzupełnij środki medyczne [2]. Następnie otwórz drzwi na dole [3] i idź do samego końca, żeby odblokować skrót do części Sektora Kierowniczego, w której byłeś wcześniej. Potem wróć do miejsca widocznego na obrazku, otwórz drzwi [4] przed sobą i kontynuuj etap.

Po lewej masz silniejszego przeciwnika i drona - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Po lewej masz silniejszego przeciwnika i drona. Pokonaj go i odbij w prawo. Tam ukrywa się ochroniarz, a przy nim znajdziesz implant Medi-wioltaic Injection v5. Następnie wejdź na górę po schodach. Zaraz za nimi po lewej za barierką najdziesz nagranie (Alone). Odbij w prawo, pokonaj obu przeciwników i zabierz implant Mechanized Counterweight v4. Otwórz drzwi do biura i odsłuchaj znalezione tam nagranie (Legacy).

Potem udaj się w kierunku schodów - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Potem udaj się w kierunku schodów. Chwilowo zignoruj drzwi strzeżone przez ochronę [1] i udaj się w prawo [2]. Wywab dwóch patrolujących ochroniarzy i skieruj się w prawo.

W widocznym powyżej korytarzu znajdziesz dwa drony i ochroniarza, a po lewej maszynę-skorpiona - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

W widocznym powyżej korytarzu znajdziesz dwa drony i ochroniarza, a po lewej maszynę-skorpiona. Pokonaj wrogów i udaj się na koniec korytarza. Drzwiami po lewej wejdziesz do pomieszczeń technicznych. Jest tam dwóch przeciwników. Gdy ich pokonasz, to skorzystaj z windy. Zawiezie cię ona do pomieszczenia, w którym jest kolejna maszyna-skorpion. Gdy ją pokonasz, to podejdź, do którego miejsca pilnowała. Wykorzystaj drona do obejścia obwodu i otwórz drzwi, tworząc w ten sposób ostatni skrót.

Wróć na korytarz, z którego udałeś się na poszukiwanie skrótu. W pomieszczeniu po prawej znajdziesz Dona Hacketta i zdobędziesz związane z tym osiągnięcie. W tym samym pomieszczeniu znajdziesz nagranie (Singularity). Na wyższej platformie znajdziesz przycisk, który pozwoli otworzyć pomieszczeni obok zielonego ekranu. Znajdziesz w nim implant Pneumatic Calibrator v4.

Serwerownia, zarząd CREO i przełamanie blokady

Następnie skorzystaj z widocznego na obrazku przejścia, żeby dostać się do serwerowni - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Następnie skorzystaj z widocznego na obrazku przejścia, żeby dostać się do serwerowni. Znajdziesz też tam nagranie (Part of the Machine). Skorzystaj z możliwości przeciążenia obwodu i podnieś części, które posłużą ulepszaniu wyposażenia. Wróć na górę, ale uważaj, bo po wyjściu z tunelu od razu zostaniesz zaatakowany przez jednego ze strażników spod drzwi. Pokonaj go i jego kompana, otwórz drzwi i wejdź do gabinetu zarządu CREO.

Udaj się do punktu widocznego na obrazku - Sektory Kierownicze | Opis przejścia The Surge - The Surge - poradnik do gry

Udaj się do punktu widocznego na obrazku. Pokonaj wszystkich przeciwników. Gdy pozbędziesz się ostatniego z nich, to będzie to jednoznaczne ze zdjęciem blokady. Co więcej, jeśli pokonasz odpowiednika Czarnego Cerbera to zdobędziesz implant SNS Disinhibitor. Wejdź do windy, żeby zakończyć etap i przenieść się do Nucleusa.