Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

NPC | Postacie w The Surge Wszyscy NPC w The Surge - poradnik do gry

Przedstawiamy lokalizację wszystkich bohaterów niezależnych w The Surge. Postaraj się ich nie ominąć, ponieważ czekają Cię nagrody!

W poniższym rozdziale poradnika znajdziesz wskazówki dotyczące bohaterów niezależnych, których spotkasz w trakcie gry w The Surge. Zawarte tutaj informacje pomogą ci wykonać związane z nimi zadania i podążać za ich wątkami. Dzięki temu możesz zdobyć dodatkowe nagrody i osiągnięcia lub trofea.

Dean Hobbs

Po raz pierwszy spotkasz go w Centrali Produkcyjnej B - Magazyn Materiałów - NPC | Postacie w The Surge - The Surge - poradnik do gry

Po raz pierwszy spotkasz go w Centrali Produkcyjnej B - Magazyn Materiałów. Wyjdź ze Stacji Medycznej i trzymaj się lewej strony, zeskocz na położoną niżej platformę, a zobaczysz unieruchomionego człowieka. Musisz przeciążyć obwód w jego egzoszkielecie. W ten sposób go uwolnisz. Porozmawiaj z nim do wyczerpania wszystkich opcji dialogowych i odejdź. Jeśli zginiesz lub opuścisz lokację, to po powrocie do Centrali Produkcyjnej B spotkasz go w Stacji Medycznej.

Porozmawiaj z nim w Stacji Medycznej, a otrzymasz od niego kilka sztuk materiałów, dzięki którym ulepszysz posiadany ekwipunek. Jeśli nie wykonasz interakcji z żadną inną postacią to Hobbs pozostanie w tej lokacji do końca gry.

Jeśli posuniesz do przodu wątek Jo i spotkasz doktora Gene Barretta, to po powrocie do lokacji znajdziesz ciało Hobbsa przed Stacją Medyczną. Jeśli wcześniej dałeś Jo broń dwuręczną - Equalizer - to znajdziesz oręż przy jego ciele.

Davey

Znajdziesz go za jedynymi zamkniętymi drzwiami w Centrali Produkcyjnej B - Magazyn Materiałów. Porozmawiaj z nim do wyczerpania wszystkich opcji dialogowych. Później spotkasz go w Stacji Medycznej.

Porozmawiaj z nim tam, a poprosi cię o odnalezienie leczniczego implantu. Według jego informacji ten znajduje się w Centrali Produkcyjnej B, ale rzeczywiście znajdziesz go dopiero w Biolaboratoriach Resolve. Jeśli oddasz mu Zastrzyk Modaxinalu , to w zamian otrzymasz Zastrzyk Witalności v3. Gdy Davey otrzyma upragniony implant, to oszaleje.

Jeśli nie dostarczysz mu implantu, to Davey zniknie ze Stacji Medycznej zaraz po zakończeniu etapu w Dziale Badawczym.

Dr. Melissa Chavez

Spotkasz ją w Biolaboratoriach Resolve i cały etap poświęcony jest dotarciu do jej gabinetu. Ostatecznie przed wejściem do jej biura spotkasz dwóch przeciwników. Pokonaj ich, a Chavez otworzy drzwi. Porozmawiaj z nią i zabierz rdzeń BOTECS z jej biura.

Później pojawi się w Stacji Medycznej. Tam możesz z nią porozmawiać, ale gdy to zrobisz, to przy następnej wizycie zniknie z lokacji. Nie będzie jej też w biurze.

W rozmowach z innymi bohaterami możesz o niej wspominać, ale to nie posuwa dalej jej wątku.

Irina Beckett

Pierwszy raz spotkasz ją na półpiętrze niedaleko stacji kolejowej w centralnej części lokacji Centrala Produkcyjna B. W czasie pierwszej rozmowy poprosi cię o jakiś kostur. Żeby posunąć dalej jej wątek musisz podarować jej zdobytą wcześniej broń ochrony CREO - MG Negociator. Irina wspomina coś o Przetapiarkach i Irina wspomina coś o Przetapiarkach i pokonuje jedną w Dziale Recyklingu, jeśli dotrze tam przed tobą.

Kolejne spotkanie odbędzie się na górnych poziomach Wieży Wentylacyjnej. Tam możesz tylko wymienić dostępne linie dialogowe.

Po zakończeniu działań w Dziale Badawczym spotkasz ją w pobliżu Stacji Medycznej, obok windy prowadzącej do areny walki z Pożogą. Wspomni o swojej przynależności do ochrony CREO i poprosi o elementy zestawu MG Gorgon, który należy do funkcjonariuszy ochrony. W lokacji będzie ciemno, więc możesz mieć problem z ustaleniem których elementów jej brakuje, ale gdy będziesz je posiadał, to pojawi się odpowiednia linia dialogowa.

Jeśli podarujesz jej elementy zestawu, to spotkasz ją w Sektorach Kierowniczych. Nie będzie chciała przepuścić cię dalej i zagrozi ci, że cię zaatakuje. Jeśli ją pokonasz i przy okazji oderwiesz jej rękę w której dzierży broń, to zdobędziesz Peacekeepera.

Sally

Pierwsza postać niezależna z którą kontaktujesz się w grze. Towarzyszy Ci przez większość czasu gry i możesz rozmawiać z nią za pomocą działających stacji komunikacyjnych w Stacjach Medycznych.

W lokacji Sektory Kierownicze - Serwerownia dowiesz się, że Sally to tak naprawdę jeden z serwerów CREO. Po obejściu obwodu w Serwerowni Sally zacznie się palić. Podejdź do serwera i wykonaj interakcję, a zdobędziesz osiągnięcie Test Turinga.

Dr Gene Barett

Omawianą postać spotkasz jedynie w lokacji Dział Badawczy i jego wątek związany jest jedynie z tym miejscem - NPC | Postacie w The Surge - The Surge - poradnik do gry

Omawianą postać spotkasz jedynie w lokacji Dział Badawczy i jego wątek związany jest jedynie z tym miejscem. Podczas działań w lokacji będziesz go widział, ale nie będziesz mógł z nim porozmawiać. Ostatecznie w Zakazanej Strefie musisz się do niego dostać. Ten na twój widok uruchomi alarm, dzięki któremu uda ci się dostać do Sektorów Kierowniczych.

Po tym jak włączy alarm możesz z nim porozmawiać. W czasie dialogu musisz poprzeć jego projekt, żeby kontynuować wątek. Następnie udaj się do Sektorów Kierowniczych, pokonaj Czarnego Cerbera, wyposaż się w egzoszkielet ochrony CREO i wróć do Działu Badawczego.

Dzięki egzoszkieletowi wejdziesz do obszaru ochrony w Dziale Badawczym. Tam musisz przeciążyć obwód (30 poziom), żeby kontynuować wątek.

Wróć do Baretta, a okaże się, że przemienił się w Homo Machinalis. Możesz go zabić, żeby zdobyć broń Codemane: Valkyrie, o ile uda ci się odciąć mu jedną z rąk. Jeśli go zabijesz, to odblokujesz trofeum Homo Machinalis.

Alec Norris

Znajdziesz go w Stacji Medycznej Działu Badawczego. Poprosi cię o odnalezienie jego córki.

Żeby dostać się do niej będziesz musiał wyskoczyć z tunelu technicznego i dotrzeć do wysoko położonego obwodu. Maddy - "córka" Aleca jest czerwonym robotem podobnym do tych, które spotkałeś w Centrali Produkcyjnej B.

Wróć do Stacji Medycznej, a zadanie będzie kontynuowane. Teraz twoim celem będzie odnalezienie nogi dla Maddy.

Nogę możesz zdobyć na robotach takiego samego typu jak Maddy. Gdy przekażesz brakującą część, to otrzymasz w zamian implant Stamina Boost v3.

Po przeniesieniu się do Nucleusa znajdziesz Maddy po raz kolejny. Przy jej ciele znajdziesz naszyjnik, który musisz oddać Alecowi informując go o położeniu wraku, żeby otrzymać nagrodę i zakończyć jego wątek. Tym samym odblokujesz trofeum Duch w maszynie.

Jo

Postać spotkasz po raz pierwszy w przejściu pomiędzy Działem Recyklingu a Utylizacją Odpadów Toksycznych. Za drzwiami odbij w prawo, a znajdziesz ją w rurze wentylacyjnej. Na tym etapie poprosi cię o 5 tysięcy sztuk złomu. Jeśli chcesz poprowadzić jej wątek, to musisz dać jej złom zanim pokonasz bossa obszaru - Pożogę.

Drugie spotkanie odbędzie się w Wieży Wentylacyjnej. Na samej górze wieży przed skrótem do Stacji Medycznej i egzowindą do bossa Wielka Siostra 1/3. Żeby kontynuować wątek musisz przekazać jej 10 tysięcy sztuk złomu zanim pokonasz bossa.

Ostatnie spotkanie nastąpi na najwyższym poziomie Sali Pokazowej. Po otwarciu drzwi obok stacji regenerującej zdrowie odbij w lewo. Po raz kolejny zauważysz rurę. W rozmowie przekaż 15 tysięcy sztuk złomu. Musisz to zrobić zanim opuścisz lokację Dział Badawczy.

Jeśli wykonasz wszystkie działania, to w Centrali Produkcyjnej B znajdziesz Hobbesa martwego, a przy nim broń Equalizer. Jeśli wejdziesz do kryjówki Jo (boczny korytarz po rozpoczęciu lokacji Dział Badawczy), a wykonałeś kroki, to znajdziesz tam broń Equalizer. Jeśli kompletnie pominąłeś wątek Jo, to zamiast Equalizera znajdziesz tam okulary przeciwsłoneczne.

Jeśli podejmiesz wątek Jo, to zdobędziesz trofeum Stały Klient. Jeśli nie, to możesz zdobyć trofeum Okularnik, gdy znajdziesz okulary przeciwsłoneczne. Jedno wyklucza drugie.

Don Hackett

Prezenter związany z firmą CREO. Nie spotkasz go osobiście przez większość gry, ale w Sektorach Kierowniczych możesz znaleźć pokój nagrań, gdzie znajdziesz go martwego.

Zobacz ciało, żeby zdobyć trofeum Wy-CREO-wany idol.