Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dział badawczy | Opis przejścia Poradnik The Surge

Nasza solucja do The Surge pomoże Ci odnaleźć się w niebezpiecznym świecie gry. Nie przejmuj się, wszystkie niebezpieczeństwa wskazaliśmy w poradniku!

Na tej stronie poradnika do The Surge znajduje się opis przejścia poziomu Dział badawczy. Dowiesz się, jakie czynności należy wykonać, żeby ukończyć poziom i podążyć za wątkiem fabularnym The Surge. Solucja zawiera informacje o napotykanym przeciwnikach i postaciach niezależnych, a także lokalizację skrótów i sposób na dotarcie do bossa i opuszczenie lokacji.

Stacja Medyczna i dr. Gene Barrett

Po rozpoczęciu etapu idź schodami na najwyższe piętro - Dział badawczy | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Po rozpoczęciu etapu idź schodami na najwyższe piętro. Po drodze natkniesz się na maszynę i drona. Jeśli nie wykończysz maszyny dostatecznie szybko, to dron zacznie uzupełniać jej punkty wytrzymałości. Postaraj się najpierw wyeliminować drona, tym bardziej że lata dosyć nisko. Zanim wejdziesz na górę, możesz wejść do bocznego korytarza, ale szybko pojawi się uniemożliwiająca przejście trucizna.

Na górze skieruj się do Stacji Medycznej [1] - Dział badawczy | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Na górze skieruj się do Stacji Medycznej [1]. Jedyna dostępna ścieżka prowadzi przez widoczne na obrazku drzwi [2]. Udaj się tam, żeby rozpocząć zmagania na tym etapie gry. Tuż za nimi znajdziesz pracownika ochrony i drona, który będzie go wspomagał. Po unieszkodliwieniu ich udaj się w głąb obszaru, zabij kolejnego ochroniarza i po krótkim spotkaniu z pracownikiem Creo udaj się w lewo.

Wejdziesz do przestronnego pomieszczenia, którego pilnuje trzech strażników - Dział badawczy | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Wejdziesz do przestronnego pomieszczenia, którego pilnuje trzech strażników. Wyeliminuj tych, którzy strzelają gazem w pierwszej kolejności, a potem zajmij się przeciwnikiem z miotaczem płomieni. Odsłuchaj wiadomość i przeciąż obwód na platformie. To da ci dostęp do drzwi na końcu pomieszczenia. Otwórz je, pokonaj przeciwnika i zabierz leżące tam przedmioty. Następnie wejdź schodami na górę.

Pokonaj przeciwnika i zniszcz gablotę, żeby uzyskać dostęp do nowego implantu [1] - Dział badawczy | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Pokonaj przeciwnika i zniszcz gablotę, żeby uzyskać dostęp do nowego implantu [1]. Rozbij kratę [2] i wejdź do pomieszczeń technicznych. Użyj egzowindy i idź przed siebie na górnym poziomie.

Żywe egzoszkielety

Ostatecznie musisz zeskoczyć do miejsca widocznego na obrazku - Dział badawczy | Opis przejścia - The Surge - poradnik do gry

Ostatecznie musisz zeskoczyć do miejsca widocznego na obrazku. Zabij przeciwników i otwórz drzwi na końcu korytarza. Za nimi czai się dwóch przeciwników. Wywab pierwszego na zewnątrz i uważaj na prawą stronę, bo drugi z nich zaatakuje cię z zaskoczenia dopiero gry przekroczysz próg. Po lewej stronie w dalszej części pomieszczenia spotkasz kolejnych przeciwników.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie