Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tworzenie i ulepszanie wyposażenia Poradnik The Surge

W poniższym rozdziale poradnika do gry The Surge znajdziesz przydatne porady i wskazówki związane z tworzeniem i ulepszaniem dostępnego wyposażenia. Odbywa się to w oparciu o crafting.

Informacje ogólne

Wraz z rozpoczęciem rozgrywki w The Surge protagonista dysponuje bardzo ograniczonym arsenałem dostępnego wyposażenia. W toku rozgrywki możesz zdobywać broń od pokonanych ludzkich przeciwników oraz bossów, a także znajdować je w miejscu, w którym ukryli je twórcy. W przypadku pancerzy to poza początkowym pakietem wyposażenia wszystkie elementy poszczególnych zestawów musisz wywalczyć w walce z przeciwnikami.

W przypadku broni sprawa jest prosta - Tworzenie i ulepszanie wyposażenia - The Surge - poradnik do gry

W przypadku broni sprawa jest prosta. Gdy zdobywasz dany schemat po raz pierwszy, to broń ląduje w ekwipunku i jest gotowa do użycia. Schematy pancerzy nie przekładają się na poszczególne elementy - te musisz wytworzyć samodzielnie.

Ostatecznie broń możemy wyłącznie ulepszać, a pancerz musimy najpierw stworzyć, żeby potem go ulepszyć.

Wytworzonych przedmiotów nie możesz zrestartować do wcześniejszego stadium, odzyskując w ten sposób wydane środki. Zmiany są nieodwracalne.

Tworzenie

Po zdobyciu schematu musimy udać się do Stacji Medycznej i skorzystać tam ze stacji montażowej. Zdobyty fragment pancerza zostanie tam rozłożony na poszczególne komponenty, a zdobyty schemat możemy wykorzystać do stworzenia go, gdy już zbierzemy wystarczającą ilość komponentów.

Pamiętaj, że w późniejszych etapach gry nie musisz cofać się do pierwszej lokacji, żeby zdobyć komponenty poziomu pierwszego. W dowolnym momencie możesz stworzyć pancerz dowolnego z czterech poziomów, jeśli tylko dysponujesz odpowiednią liczbą komponentów tego poziomu.

Bierz pod uwagę fakt, że poza komponentami stacja montażowa wymaga też odpowiednich ilości złomu, żeby tworzyć wyposażenie. Jak można się domyślić, im wyższy poziom tworzonego wyposażenia, tym wyższy będzie jego koszt.

Warto przy okazji zaznaczyć, że z punktu widzenia zebranego złomu, o wiele bardziej opłacalne jest tworzenie wysokopoziomowego ekwipunku, niż jego późniejsze ulepszanie. Zaoszczędzony w ten sposób złom możesz przeznaczyć na kolejne elementy pancerza lub rozwój bohatera.

Część wyposażenia

Komponent

Zostało jeszcze 40% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie