Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co znajdę za drzwiami ochrony CREO w The Surge? Poradnik The Surge

Z poniższego rozdziału poradnika do gry The Surge dowiesz się, jak otwierać drzwi ochrony CREO po tym jak cofniesz się do wcześniejszych lokacji w grze. Informujemy też o tym jakie unikalne elementy wyposażenia można w ten sposób zdobyć.

Kiedy otworzę drzwi?

Nad drzwiami prowadzącymi do stref ochrony CREO zobaczysz specjalną kamerę. - Co znajdę za drzwiami ochrony CREO w The Surge? - The Surge - poradnik do gry
Nad drzwiami prowadzącymi do stref ochrony CREO zobaczysz specjalną kamerę.

Weryfikacja przebiegnie prawidłowo, dopiero gdy wyposażysz się w egzoszkielet ochrony, który zdobędziesz po pokonaniu Czarnego Cerbera. Ulepsz egzoszkielet i wróć do poprzednich lokacji, żeby otworzyć drzwi i zdobyć ukryte za nimi skarby.

Opuszczona Strefa Produkcyjna

Zejdź na najniższy poziom elektrowni w lokacji. Za drzwiami znajdziesz implant Zastrzyk Witalności v5.

Centrala Produkcyjna B

Drzwi znajdziesz na prawo od wyjścia z windy, którą jedziesz do bossa obszaru. Za drzwiami znajdziesz implant Zastrzyk Witalności v5. Jest tam też panel wiadomości, z którego możesz odsłuchać nagranie Failsafe Protocol 97:17:04.

Biolaboratoria Resolve

Najkrótsza droga do obszaru wiedzie ze Stacji Medycznej, przez dolne poziomy w kierunku windy, która zawiozła cię na dziedziniec. Za drzwiami znajdziesz implanty: Pneumatic Calibrator v2 i Red X-Cables. Do obszaru możesz dostać się z dwóch innych miejsc i korzystając z niego w późniejszym czasie skracać trasę, ale w lokacji jest tylko jedna strefa ochrony.

Wieża Wentylacyjna

Za drzwiami znajdziesz implant Vanadium E-Cell v3, a także broń MG Negociator.

Dział Badawczy

Za drzwiami znajdziesz przeciwników. Możesz od nich pozyskać elementy pancerza Chrystalis i broń z której korzystają. Poza tym są tam nagrania: Failsafe Protocol 20:51:40; Dr. Lawrence Murphy, Log #17 i Dr. Lawrence Murphy, Log #14. Poza tym jest tak też obwód, po którego przeciążeniu staną się dostępne bronie na Sali Pokazowej.

Sektory Kierownicze

Za pierwszymi drzwiami ochrony (otworzysz je po walce z Cerberem) musisz przeskoczyć przez barierkę po prawej. Znajdziesz tam: nagranie Case File Dr. Chavez - Excerpt i implant Zastrzyk Witalności v5. Skorzystaj z egzowindy i wjedź na górę. Na wyższym poziomie znajdziesz kolejne dwa implanty Zastrzyk Witalności v5.