Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dron w The Surge Poradnik The Surge

W tym rozdziale dowiesz się, jak rozwijać swojego drona w The Surge.

Niniejszy rozdział poradnika poświęcony jest modułom drona pomocniczego, które możesz znaleźć i wykorzystać podczas gry w The Surge. Znajdziesz tutaj położenie poszczególnych modułów, a także uwagi związane z ich odpowiednim wykorzystaniem.

Informacje ogólne

Drona zdobywasz podczas pierwszej wizyty w lokacji Centrala Produkcyjna B. Jest to warunek obowiązkowy i bez niego nie uda ci się kontynuować gry.

Moduły drona możesz zmienić z poziomu ekwipunku lub za pomocą skrótu klawiszowego. - Dron w The Surge - The Surge - poradnik do gry
Moduły drona możesz zmienić z poziomu ekwipunku lub za pomocą skrótu klawiszowego.

Pomocnicza maszyna ma za zadanie przede wszystkim docierać do niedostępnych dla Warrena miejsc i przeciążać wysoko położone obwody. Część z nich będzie początkowo niedostępna i dopiero po zdobyciu rdzenia BOTEC w lokacji Biolaboratoria Resolve będziesz mógł korzystać z większego zakresu działań.

Poza tym dron jest idealny do wabienia przeciwników. Pojedynczy strzał pozwoli ci odseparować przeciwnika od pozostałych wrogów. Dzięki temu będziesz w stanie toczyć wyrównane pojedynki, oszczędzając siły na trudniejsze starcia.

Moduły drona

Nazwa

Działanie

Gdzie zdobyć

Focused Infra-Blaster

Po wywołaniu wystrzeli dwa pociski w kierunku oznaczonego przeciwnika. Jeśli dysponujesz odpowiednim ładunkiem energii, to przeciwnik odniesie większe obrażenia od każdego pocisku.

Dział rejestracji dronów po wejściu do Centrali Produkcyjnej B. Wydarzenie fabularne.

Jeden z najskuteczniejszych modułów w początkowym etapie rozgrywki. Jak wcześniej wspomniałem, dzięki niemu możemy wywabić pojedynczego przeciwnika z grupy. W ramach modułu możemy magazynować jeden ładunek energii jeśli przeciwnika nie ma w pobliżu i w ten sposób zadać większe obrażenia, a nawet wykończyć przeciwnika w krytycznej sytuacji. Zauważ, że jeśli masz zaznaczonego wroga, to pociski potrafią przelecieć przez ściany.

Nazwa

Działanie

Gdzie zdobyć

Concussive Module

Atak bezpośredni po krótkim przygotowaniu.

Moduł znajdziesz na rampie w Centrali Produkcyjnej B. W pobliżu skrytki na Nanordzenie i drzwi, które prowadzą do areny walki z Wielką SIOSTRĄ 1/3.

Moim zdaniem jeden z mniej skutecznych sposobów na wykorzystanie drona. Ten bardzo często podczas szarży omija cel, który zdążył zmienić pozycję od chwili, gdy wydałeś rozkaz do ataku. Sam atak zadaje niezbyt dotkliwe obrażenia.

Nazwa

Działanie

Gdzie zdobyć

Emergency Coolant Vent

Spowalnia oznaczonego przeciwnika.

Dolne poziomy Wieży Wentylacyjnej. Przed wejściem w obszar skrótu do Stacji Medycznej. Schowany w pudłach po prawej stronie.

Moduł szczególnie skuteczny w pojedynkach z przeciwnikami, którzy szybko się przemieszczają. Spowolnienie nie trwa zbyt długo i nie ma kluczowego znaczenia ale jest pomocne szczególnie wtedy, gdy potrzebujesz czasu, żeby zregenerować zdrowie.

Nazwa

Działanie

Gdzie zdobyć

Flamethrower Tank

Strumień płomieni skierowany na wroga.

W pierwszym z pomieszczeń Działu Badawczego na ścianie po prawej znajdziesz wyżej położoną kratkę do tunelu technicznego. Musisz wskoczyć na pobliski stół i ją rozbić, a potem wskoczyć do korytarza.

Moduł sprawdza się szczególnie dobrze w lokacjach, w których rozpylono łatwopalny gaz. Podpalając go możemy sprawić, że wrogowie staną w płomieniach i zginą od nich. Warto korzystać z niego jak najczęściej w sytuacji, gdy wróg, który dysponuje miotaczem płomieni nie chce opuścić z góry obranej pozycji.

Nazwa

Działanie

Gdzie zdobyć

Anti-Kinetic Shield

Redukuje otrzymywane obrażenia w czasie działania tarczy.

Po wyjściu ze Stacji Medycznej w Sektorach Kierowniczych w pierwszym pomieszczeniu z trzema ochroniarzami. Pod schodami po prawej.

Jedna z lepszych funkcji pomocniczego drona. Pomocna nie tylko w walce z bossami, ale także w starciu z przeciwnikami, którzy dysponują przewagą liczebną. Redukcja obrażeń nie jest bardzo duża, ale przydaje się w każdej sytuacji i na dłuższą metę pozwala zaoszczędzić kilku leczniczych zastrzyków.

Nazwa

Działanie

Gdzie zdobyć

Industrial Electromagnet

Wabi przeciwnika we wskazane miejsce.

Biolaboratoria Resolve. Gdy zeskoczysz do szczeliny w ziemi na dziedzińcu laboratoriów przejdź korytarzem i zaraz za nim zobaczysz po prawej złamaną barierkę. Musisz przez nią przeskoczyć, żeby zdobyć moduł.

Przydatne szczególnie przeciwko mniejszym przeciwnikom i ludziom.