Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć pancerz Ironmaus w The Surge? Poradnik The Surge

W poniższym rozdziale poradnika dowiesz się co jest niezbędne, żeby zdobyć pancerz Ironmaus w The Surge. Zdobycie pancerza premiowane jest specjalnym trofeum Żyje! Myszkuje! Zdobywa!

Wymagania do zdobycia pancerza Ironmaus

W interakcji z automatem musisz wykorzystać wszystkie pięć lśniących monet, które zdobędziesz tylko poprzez pokonanie przetapiarek. Pierwszą z nich znajdziesz w lokacji Opuszczona Strefa Produkcyjna. Dwie kolejne w Dziale Recyklingu w lokacji Centrala Produkcyjna B. Kolejną w lokacji Biolaboratoria Resolve na prawo od dziedzińca. Ostatnia jest na parterze Wieży Wentylacyjnej.

Lokalizacja pancerza Ironmaus

Przejście do miejsca w którym ukryto pancerz znajdziesz w pobliżu łącznika pomiędzy Działem Badawczym a Centralą Produkcyjną B - Jak zdobyć pancerz Ironmaus w The Surge? - The Surge - poradnik do gry

Przejście do miejsca w którym ukryto pancerz znajdziesz w pobliżu łącznika pomiędzy Działem Badawczym a Centralą Produkcyjną B. Jest to ten sam automat przy którym widziałeś wcześniej zebranych przeciwników, a po zabiciu ich otrzymałeś osiągnięcie Innowierca.

Pozbądź się przeciwników w pobliżu i skorzystaj z możliwości przeciążenia obwodu. Następnie wejdź kilkakrotnie w interakcję z pobliskim automatem, żeby użyć wszystkich monet. Tuż obok automatu otworzy się przejście.

Wejdź do ukrytego pomieszczenia i zabierz pancerz, a pojawi się w twoim ekwipunku i zdobędziesz dedykowane osiągnięcie/trofeum.