Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Surge - poradnik do gry

The Surge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak mieć pod ręką więcej niż jedną broń? Poradnik The Surge

W The Surge możesz używać wielu broni jednocześnie, wystarczy odpowiednio je wcześniej przygotować, aby w ułamku sekundy w czasie walki móc je zmieniać. Sprawdź, jak walczyć więcej niż jedną bronią w The Surge.

W poniższym rozdziale poradnika do The Surge dowiesz się jak umożliwić sobie wymianę broni bez otwierania ekranu ekwipunku.

Gra nie pokaże tego wprost, ale możesz wymieniać używaną aktualnie broń bez korzystania z ekranu wyposażenia. Dla każdego kontrolera przycisk, który to umożliwia, jest inny, więc zerknij do dedykowanego rozdziału.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś korzystał naprzemiennie z kilku broni, zamieniając je w zależności od potrzeby. Jest to o tyle użyteczne, że niektóre bronie zadają wyższe obrażenia, a inne mają wyższy impet czy szybciej zapełnią pasek energii rdzenia. Wymiana broni w trakcie starcia, może dać ci dużą przewagę, jeśli tylko skupisz się na tym, co chcesz w ten sposób osiągnąć.

Ostatecznie cały proces jest banalnie prosty, ale niezbyt wyeksponowany, więc łatwo można go przeoczyć. W ekwipunku musisz wybrać broń, którą chcesz walczyć. Domyślnie wybrana broń będzie ustawiona jako ulubiona. Możesz teraz przejechać kursorem na dowolną broń poza tą wyekwipowaną i nacisnąć dedykowany przycisk, żeby dodać ją do listy ulubionych. Jeśli klikniesz na wyekwipowanie, to nadal będziesz miał jedną broń. Przy symbolu niewykorzystywanej aktualnie broni pojawi się gwiazdka. Oznacza to, że po wyjściu z ekranu ekwipunku będziesz mógł zamieniać broń pomiędzy ulubioną a tą, którą walczysz domyślnie.

Gra daje możliwość dodania do ulubionych wszystkich broni z ekwipunku nawet jednocześnie, ale korzystanie z więcej jak trzech typów wprowadzi spory zamęt i może ci tylko przeszkadzać.