Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FUT Web Application - podstawowe narzędzie handlu w FIFA 15 poradnik FIFA 15

FUT Web Application - podstawowe narzędzie handlu

Najlepszy moment na szybkie wzbogacenie się minął. Ten krótki, bo tygodniowy, aczkolwiek obfitujący w szybkie fortuny i łatwe okazje okres to czas między oficjalną premierą gry, a uruchomieniem sieciowej aplikacji FUT. Fifa Ultimate Team Web App to podstawa, od której należy zacząć zabawę w zarabianie pieniędzy. Myśląc poważnie o handlu, nie sposób korzystać z kafelkowego interfejsu gry, który jest, mówiąc szczerze, bezużyteczny i uboższy od swojego internetowego odpowiednika. Ze strony korzystać można np. w pracy lub na smartfonie, a także wpisywać (sic!) ceny na klawiaturze numerycznej. Dla chcącego brak polskiej wersji nie powinien stanowić większego problemu. Porada: ustawić kraj domyślny jako USA/Wielka Brytania.

Tak czy inaczej, w początkowym okresie działania aplikacji, przed premierą gry, można było zarobić nawet do 200-300 tysięcy monet. Codziennie, aż do premiery gry otrzymywało się prezent: złotą paczkę lub garść monet, a dla stałych klientów, zależnie od stażu, przewidziane były inne gratisy. I takie okazje zdarzają się dość często, więc warto zaglądać do przeglądarki. Stosując się do sformułowanych poniżej zasad, można było ustrzelić kilka soczystych okazji i albo czekać do premiery gry, gdy ceny wzrosną, albo na bieżąco obracać pieniędzmi. Ofert było niewiele, ponieważ nie wszyscy gracze wiedzieli o uruchomieniu aplikacji, a ceny zdarzały się niskie, ponieważ nie wszyscy znali wartości wystawianych na aukcję kart. Handlując samymi koszulkami oraz herbami, zarobiłem jakieś 25 tysięcy monet w jeden tydzień. Dołożywszy do tego zysk z kontraktów, które kupowałem za bezcen, by po premierze sprzedawać je za kilkaset monet, uzbierała się niemała kwota. Kolejna okazja: początek października 2015 roku.

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie