Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podania górą | Gry treningowe w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Podania górą

Brąz

Pierwsze zadanie polega na podaniu piłki do zawodników znajdujących się za kartonowym murem sposobem górnym. Do zaliczenia zadania wystarczą jedynie trzy proste, klasyczne podania górą.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3000

Srebrne wyzwanie to konieczność wpakowania piłki do czterech bramek sposobem górnym, omijając rozstawione przed nimi murki i starając się nie trafić w rozstawione przed nami ruchome atrapy piłkarzy - Podania górą | Gry treningowe w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry

Srebro

Srebrne wyzwanie to konieczność wpakowania piłki do czterech bramek sposobem górnym, omijając rozstawione przed nimi murki i starając się nie trafić w rozstawione przed nami ruchome atrapy piłkarzy. Za bezpośrednie trafienie do bramki bez kozła otrzymasz podwójną ilość punktów.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 5000

Złoto

Zadanie jest bliźniaczo podobne do poprzedniego, z tym że na placu gry znajduje się nieco więcej bramek, a niektóre z nich się poruszają. Twoim zadaniem jest trafienie do nich górnym podaniem, a za bezpośrednie wycelowanie bez kozła otrzymasz podwójną ilość oczek.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 8000

Wyzwanie treningowe

W ćwiczeniu obejmujesz kontrolę nad czterema zawodnikami, pomiędzy którymi podajesz piłkę sposobem górnym. Punktowane są jednak tylko te zagrania, które przelecą nad ruchomym murem - każde trafienei w niego i niedokładne podanie to utrata 500 punktów, natomiast za dobre zagranie otrzymasz 1000 oczek.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 20000