Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Najłatwiejszy sposób na milion w FIFA 15? poradnik FIFA 15

Najłatwiejszy sposób na milion?

Kupić monety na Allegro. To najłatwiejszy, najszybszy i najmniej frustrujący sposób na pierwsze miejsce w rankingu zysku z transferów. Na rankingu niestety się kończy. Znajomi w mig zorientują się w szachrajstwie (skąd nagły skok w rankingu zysków z transferów?), a EA zapuka do drzwi. Słowami developera brzmi to mniej więcej tak:

"Kupowanie, sprzedaż lub promowanie handlu monetami narusza warunki korzystania z produktu.

http://www.ea.com/terms-of-service#section11

Pochwycenie na tym procederze skutkowało będzie zbanowaniem konta FIFA Ultimate Team (a w szczególnych przypadkach zablokowaniem konta EA) w trybie natychmiastowym lub po mailowym uprzedzeniu, bądź też zresetowaniem klubu FUT".

Według EA od lutego 2014 roku zawieszono tysiące kont FIFA - Najłatwiejszy sposób na milion w FIFA 15? - FIFA 15 - poradnik do gry

Według EA od lutego 2014 roku zawieszono tysiące kont FIFA. Jeśli zostaliście niesłusznie zbanowani możecie się zakwestionować decyzję EA na tej stronie:

http://help.ea.com/ca/article/information-about-banned-or-suspended-accounts/

W toku poszukiwań natkniecie się zapewne na sformułowania typu "nie sprzedaję coinsów, tylko czas potrzebny na ich zdobycie" i tym podobne, ale jeśli kupicie, to wiedzcie, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż prędzej czy później EA się wami zainteresuje. Kupowanie monet za rzeczywistą walutę zabija przyjemność z grania i co istotniejsze, prowadzi do załamania rynku, kryzysu, rwania włosów z głowy, płaczu i zgrzytania zębów, o czym szerzej w dalszej części. Zostaliście ostrzeżeni. Jeśli zatem stać was na poświęcenie FUT kilkunastu minut dziennie, przed wami poradnik jak zostać milionerem. Legalnie.