Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaawansowany drybling | Gry treningowe w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Zaawansowany drybling

Brąz

Pierwsze zadanie polega na przebiegnięciu slalomem kilkunastu bramek umieszczonych na linii środkowej boiska, a następnie wykonanie slalomu pomiędzy słupkami i sprintu, omijając umieszczone na linii biegu atrapy murów piłkarzy. Zaliczenie nie powinno przysporzyć większych trudności.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 7000

Srebro

To ćwiczenie sprawdza umiejętność manewrowania piłkarzem podczas sprintu - Twoim zadaniem jest szybkie przebiegnięcie kilku odcinków boiska, ścigając się z goniącą Cię atrapą i unikając opon - na koniec czeka Cię niespodzianka w postaci ustawionych na trasie przebiegu poprzecznych kijów - przeskoczysz nad nimi, wciskając w trakcie prowadzenia piłki klawisz podania.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 5000

Złoto

Twoim zadaniem jest ominięcie zbliżających się w Twoją stronę atrap murów bramkarskich. Prędkość ich zbliżania jest duża, wobec tego musisz zwrócić uwagę na precyzję ruchów, gdyż jeden błąd powoduje strącenie przeszkody i niezaliczenie etapu.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 8000

Wyzwanie treningowe

Twoim zadaniem jest przejście pełnego toru treningowego, w którym zostaniesz poddany różnorodnym wyzwaniom - walce z innymi obrońcami, omijaniu pachołków i atrap piłkarzy czy też pojedynkowi z bramkarzem. Wykorzystaj możliwie jak najszerszy arsenał zwodów, staraj się być precyzyjny, a przy tym możliwie jak najszybszy.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 60000