Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bramkarz | Gry treningowe w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Bramkarz

Grę bramkarzem rozpoczynasz od klasycznej obrony rzutów - pierwsze kilka jedenastek jest prostych do obrony, gdyż musisz jedynie rzucić się tam, gdzie wskazuje specjalny znacznik umieszczony na bramce - Bramkarz | Gry treningowe w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry

Brąz

Grę bramkarzem rozpoczynasz od klasycznej obrony rzutów - pierwsze kilka jedenastek jest prostych do obrony, gdyż musisz jedynie rzucić się tam, gdzie wskazuje specjalny znacznik umieszczony na bramce. Reszta to już tylko kwestia wyczucia.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3000

Srebro

Drugie z ćwiczeń to test wyrzutów oraz wykopów z bramki - Twoim zadaniem jest zbicie jak największej ilości kartonów oraz dwóch tarcz umieszczonych po bokach za pomocą wspomnianych już wyrzutów i wykopów z bramki.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 6000

Złoto

W kolejnym teście staniesz przed zadaniem obrony ataków sam na sam z trzech różnych stron boiska. Staraj się umiejętnie skracać kąt i blokuje uderzenia już 7-10 metrze od bramki - wówczas masz szansę na najlepszą interwencję.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3000

Wyzwanie treningowe

W wyzwaniu treningowym dostajesz się pod ostrzał maszyn do wystrzeliwania piłek. Twoim zadaniem jest obrona jak największej ilości strzałów i uchronienie jak największej ilości kartonów przed zniszczeniem. Zadanie niełatwe, ale cóż - to w końcu wyzwanie treningowe.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 10000