Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dośrodkowania | Gry treningowe w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Dośrodkowania

Brąz

Twoim zadaniem jest dośrodkowanie piłki w taki sposób, by przeleciała ona przez dwie opony znajdujące się w polu karnym. Wyzwanie nie wymaga zbyt wielkiej wirtuozerii w działaniu - to po prostu dwa najprostsze dośrodkowania.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2000

Srebro

W srebrnym wyzwaniu stajesz przed zadaniem wykonania dośrodkowań, które trafią w trzy ruchome tarcze znajdujące się w polu karnym, oraz w specjalny garnek. Unikaj trafiania w atrapy zawodników, które przynoszą minusowe punkty.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 11000

Tym razem skorzystasz z trzech typów dośrodkowań: klasycznego, niskiego oraz dośrodkowania po ziemi - Dośrodkowania | Gry treningowe w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry

Złoto

Tym razem skorzystasz z trzech typów dośrodkowań: klasycznego, niskiego oraz dośrodkowania po ziemi. Twoim zadaniem jest wpakowanie piłki do każdej z bramek znajdujących się w polu karnym oraz zestrzelenie ruchomej tarczy w możliwie jak najmniejszej ilości podejść.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 8000

Wyzwanie treningowe

Wyzwanie treningowe pozwoli Ci na wykorzystanie swoich umiejętności w praktyce - tym razem staniesz przed zadaniem dośrodkowywania piłki w sytuacjach meczowych, zagrywając z wielu różnorodnych miejsc na boisku i starając się skutecznie wykończyć zagranie z boków boiska w okolice pola karnego. Wykrozystaj wszystkie znane Ci przykłady dośrodkowań i staraj się możliwie najbardziej efektownie wykonywać zagrania.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 40000