Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaawansowana obrona | Gry treningowe w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Zaawansowana obrona

Brąz

Twoim zadaniem jest powstrzymanie ataków dwójki przeciwników - sporym ułatwieniem jest fakt, iż również działasz w duecie, wystarczy więc jeden skuteczny odbiór, by załatwić sprawę.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 4000

Tym razem zadanie jest bliźniaczo podobne do brązowego, z tą różnicą, iż walczymy w pojedynkach jeden na jednego i próbujemy po raz kolejny powstrzymać przeciwnika przed zdobyciem bramki - Zaawansowana obrona | Gry treningowe w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry

Srebro

Tym razem zadanie jest bliźniaczo podobne do brązowego, z tą różnicą, iż walczymy w pojedynkach jeden na jednego i próbujemy po raz kolejny powstrzymać przeciwnika przed zdobyciem bramki.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 4000

Złoto

Kolejne zadanie to już tym razem wyższa półka - musisz stawić bowiem czoła dwójce zawodników, kontrolując tylko jednego obrońcę. Kluczem jest utrzymanie dobrego dystansu do osoby podającej piłkę i przeniesienie się do adresata futbolówki w momencie wykonania podania - wtedy odebranie futbolówki jest najłatwiejsze.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 4000

Wyzwanie treningowe

Wyzwanie treningowe polega na wykonaniu wszystkich wytrenowanych wcześniej umiejętności i obronie kilkudziesięciu ataków w różnych konfiguracjach oraz zróżnicowanej liczebności przeciwników. Kluczem jest więc opanowanie i odpowiednie wyważenie działań obronnych.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 10000