Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gra bramkarzem - wznowienia | Obrona w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Gra bramkarzem - wznowienia

Wyrzut piłki

Wyrzut piłki to najprostszy sposób na wznowienie gry i podanie piłki do znajdujących się nieopodal zawodników. To także dobry pomysł na rozpoczęcie szybkiej kontry długim i precyzyjnym wyrzutem do wybiegającego zawodnika w momencie, w którym przeciwnicy dopiero zaczynają się organizować w obronie. By wznowić grę wyrzutem, w momencie, w którym bramkarz trzyma piłkę w rękach, wciśnij klawisz odpowiedzialny za podanie oraz określ kierunek i siłę, z którą zostanie posłana futbolówka.

Gdzie by tu podać? - Gra bramkarzem - wznowienia | Obrona w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry
Gdzie by tu podać?

Daleki wykop

Daleki wykop to najpopularniejszy i jednocześnie najprostszy sposób na wznowienie gry i szybkie przeniesienie akcji na połowę przeciwnika. Dobrze zagrana piłka i zwycięska rywalizacja główkowa w okolicach środka boiska połączona z dobrym zgraniem futbolówki do partnera z zespołu może otworzyć nam szansę do szybkiej i zaskakującej akcji ofensywnej. By wykonać daleki wykop, wciśnij klawisz odpowiedzialny za wrzutkę i napełnij pasek siły w zależności od tego, jak daleko chcesz zagrać futbolówkę.

Wznawianie gry podaniem

Wznowienie gry podaniem to najpewniejszy sposób na przekazanie piłki zawodnikowi znajdującemu się w naszym bliskim sąsiedztwie i jednocześnie pewność, że piłka po rozpoczęciu gry nie trafi pod nogi rywala. By wznowić grę krótkim podaniem, wciśnij klawisz odpowiedzialny za podanie i wybierz kierunek, w którym chcesz posłać piłkę. Uważaj na nacierających przeciwników mogących błyskawicznie wyskoczyć zza pleców zawodnika, do którego futbolówka została zaadresowana.

Odgrywanie piłki zagranej do bramkarza

Niejednokrotnie sytuacja zmusza nas do wycofania piłki do bramkarza z racji braku możliwości zagrania jej do przodu. Wówczas musimy jej pozbyć się spod nóg naszego golkipera jak najszybciej tylko można. Oczywiście najpewniejszym zagraniem staje się podanie do najbliższego piłkarza, ale pamiętajmy o tym, że nie wszyscy bramkarze stworzeni są do dobrej gry nogami, a nawet najprostsze podanie może sprawić im trochę problemów, zwłaszcza pod naciskiem przeciwników. Nie ryzykuj straty - w razie zagrożenia ze strony rywala niezwłocznie wybijaj piłkę poza pole gry, co da czas Twoim kompanom z drużyny na ponowne zorganizowanie się w defensywie.