Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Triki | Podstawy rozgrywki w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Elastico - to doskonały sposób na bardzo proste zmylenie przeciwnika i jednocześnie raptowną zmianę kierunku biegu z piłką. By wykonać ten zwód - przesuń gałkę analogową w prawo, a następnie przesuń ją w lewo po jej dolnym obwodzie.

Szybki obrót i zostawiamy przeciwnika w pokonanym polu! - Triki | Podstawy rozgrywki w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry
Szybki obrót i zostawiamy przeciwnika w pokonanym polu!

Podbicie piłki piętą - to efektowny sposób na przerzucenie piłki nad zdezorientowanym przeciwnikiem i kontynuację dalszej akcji, jednocześnie pozostawiając rywala w przegranym polu. By wykonać podbicie piętą, przesuń gałkę analogową w górę, a następnie raptownie w dół.

Rabona - to szalenie efektowna podcinka piłki nogą postawną. By ją wykonać, wciśnij kombinację klawiszów: kontroli tempa oraz wrzutki, a następnie kombinację: klawisza podania oraz lewej gałki analogowej przesuniętej w dół.

Sombrero - to niesamowicie efektowny trik polegający na odbiciu piłki plecami w kierunku przeciwnym do naszego biegu. By go wykonać, trzymaj lewą gałkę analogową i wybierz kierunek, w którym chcesz odbić piłkę lecącą w naszym kierunku z powietrza.

Dookoła świata - to trik, który możemy wykonać wyłącznie podczas żonglerki w powietrzu (przytrzymaj klawisz kontroli tempa i stuknij przycisk modyfikatora strzału finezyjnego) polegający na przenoszeniu nogi nad odbijającą się piłką. By go wykonać, wykonaj ruch prawą gałką analogową dookoła jej pełnej osi.

Welbeck między dwoma przeciwnikami radzi sobie świetnie! - Triki | Podstawy rozgrywki w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry
Welbeck między dwoma przeciwnikami radzi sobie świetnie!

Piruet w lewo - piruet pozwala w łatwy sposób obrócić się wokół naszego przeciwnika, pozostawiając go w czystej dezorientacji. By wykonać trik, dwukrotnie wciśnij prawą gałkę analogową w lewy dolny róg.

Hokus-pokus - ten niezwykle efektowny trik potrafią tylko i wyłącznie najbardziej zaawansowani technicznie zawodnicy. By zaczarować przeciwnika, wykonaj ruch prawą gałką analogową o 1 okręgu w lewo i pół okręgu w prawo.