Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cieszynki | Podstawy rozgrywki w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Czyszczenie butów - polerowanie obuwia strzelca bramki to znakomity sposób na okazanie szacunku strzelcowi. By je wykonać, wciśnij przycisk kontroli tempa i naciśnij przycisk strzału.

Skrzypek - gracze posiadający zamiłowanie do muzyki klasycznej z pewnością z tego typu radości po zdobytej bramce. By wykonać ten sposób celebracji, wciśnij przycisk kontroli tempa i klawisz wrzutki jednocześnie.

Przybij piątkę! - Cieszynki | Podstawy rozgrywki w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry
Przybij piątkę!

Kołyska - to klasyczny sposób celebracji gola w momencie urodzin dziecka jednego z zawodników Twojej drużyny. By ją wykonać, przytrzymaj klawisz sprintu i wciśnij przycisk odpowiedzialny za podanie prostopadłe/szarżę bramkarza.

Salut - gracze mający zamiłowanie do żołnierskich zwyczajów z pewnością spróbują swoich sił przy salutowaniu w stronę widowni. By wykonać tę cieszynkę, wciśnij przycisk modyfikacji strzału finezyjnego i klawisz odpowiedzialny za podanie prostopadłe/szarżę bramkarza jednocześnie.

Wskazanie na niebo - to cieszynka wykorzystywana głównie przez zawodników brazylijskich oraz argentyńskich. By ją wykonać, wciśnij i przytrzymaj przycisk kontroli tempa oraz klawisz strzału.

Błagalny gest na kolanach - to wcale nie jest gest poniżenia, to oryginalna, stonowana celebracja, która pokazuje szacunek strzelca do swoich kolegów. By go wykonać, przytrzymaj przycisk sprintu i przesuń prawą gałkę analogową w dół.

Patrzcie na to udo! - Cieszynki | Podstawy rozgrywki w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry
Patrzcie na to udo!

Kopnięcie chorągiewki - jedną z nowości w FIF-ie 15 jest poruszająca się chorągiewka. By ją kopnąć w wyrazie radości wciśnij modyfikator oraz dwukrotnie wciśnij przycisk dośrodkowania/wślizgu.