Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaawansowane podania po ziemi | Gry treningowe w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Zaawansowane podania po ziemi

Brąz

Twoim zadaniem jest odbijanie piłki za pomocą podania od murków znajdujących się po obu stronach murawy w taki sposób, by futbolówka wracała do Ciebie i pozwalała na kontynuację biegu. Na sam koniec wyzwania musisz także pokonać bramkarza.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 5000

Srebro

Wyzwanie polega na podaniu piłki do pięciu zawodników znajdujących się poza kwadratem, uważając jednocześnie na próbującego odebrać Ci piłkę obrońcy. Na sam koniec musisz jedynie trafić do małej bramki ulokowanej w polu karnym.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 10000

Złoto

Zadanie polega na rozegraniu futbolówki między dwoma zawodnikami w taki sposób, by futbolówka nie została przechwycona przez dwójkę przeciwników, a po wprowadzeniu piłki do odpowiedniego pola możliwe stało się wpakowanie jej do jednej z czterech bramek. Im efektowniej dokonamy tej sztuki, tym więcej punktów popłynie na nasze konto.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3500

Znajdujesz się na małym polu, gdzie obejmujesz kontrolę nad ośmioma zawodnikami - naprzeciw nich staje czterech przeciwników - Zaawansowane podania po ziemi | Gry treningowe w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry

Wyzwanie treningowe

Znajdujesz się na małym polu, gdzie obejmujesz kontrolę nad ośmioma zawodnikami - naprzeciw nich staje czterech przeciwników. To zadanie to klasyczna gra w dziada - musisz utrzymać piłkę w grze jak najszybciej przekazując ja pomiędzy zawodnikam i unikając kontaktu z przeciwnikiem. Dodatkowo premiowane są podania z pierwszej piłki oraz podania finezyjne.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 20000