Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaawansowane strzelanie | Gry treningowe w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Zaawansowane strzelanie

Twoim zadaniem jest, korzystając z podcinki, przerzucenie piłki nad murem i trafienie w jeden z celów ulokowanych w bramce - Zaawansowane strzelanie | Gry treningowe w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry

Brąz

Twoim zadaniem jest, korzystając z podcinki, przerzucenie piłki nad murem i trafienie w jeden z celów ulokowanych w bramce. Punkty otrzymasz również za zwykłe trafienie do siatki.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 5000

Srebro

Celem tego ćwiczenia jest zdobycie jak największej ilości punktów po 16 próbach strzałów. Utrudnieniem w trakcie zabawy jest obecność bramkarza, a dodatkowe punkty otrzymasz za zestrzelenie kartonów znajdujących się w bramce. Im efektowniej wykonasz dane uderzenie i pokonasz bramkarza, tym więcej punktów powędruje na Twoje konto.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 6000

Złoto

Tym razem przećwiczysz pojedynki w powietrzu - Twoim zadaniem jest wygranie jak największej ilości pojedynków główkowych z przeciwnikiem i wpakowanie futbolówki do bramki, najlepiej trafiając w jedną z kilkunastu tarcz ulokowanych w bramce. Kluczowe dla powodzenia uderzenia staje się dobre ustawienie oraz timing przy wciskaniu przycisku strzału. Warto też wybrać do tego ćwiczenia wysokiego piłkarza.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 10000

Wyzwanie treningowe

Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej ilości bramek w ciągu czterech minut. Twój zawodnik stanie przed szansą zdobycia bramki zarówno po indywidualnych akcjach, jak i w rozegraniu akcji z innymi zawodnikami. Im efektowniejsze wykończenie akcji, tym większa ilość punktów wyląduje na koncie.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 50000