Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Obrona | Gry treningowe w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Obrona

Twoim zadaniem jest wykonanie czterech skutecznych wślizgów na zawodnikach biegnących po czterech bokach kwadratu wyznaczającego pole gry - Obrona | Gry treningowe w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry

Brąz

Twoim zadaniem jest wykonanie czterech skutecznych wślizgów na zawodnikach biegnących po czterech bokach kwadratu wyznaczającego pole gry. Staraj się wykonywać poszczególne zagrania szybko, gdyż zawodnicy, których musisz powstrzymać, szybko przemieszczają się w okolice granic wyznaczonego pola.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2000

Srebro

Zadanie jest bliźniaczo podobne do brązowego wyzwania - tym razem jednak musisz odebrać przeciwnikom piłkę za pomocą tradycyjnego odbioru futbolówki na stojąco.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2000

Złoto

Zadanie polega na odbieraniu piłki kolejnym zawodnikom nadbiegającym z trzech stron boiska. Musisz to zrobić jak najwcześniej, gdyż przekroczenie przez nich każdej kolejnej linii wyznaczonej w polu karnym skutkuje obniżeniem gratyfikacji punktowej za wykonanie odbioru. Możesz skorzystać zarówno ze wślizgu, jak i odbioru tradycyjnego.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 6000

Wyzwanie treningowe

Wyzwanie treningowe polega mniej więcej na tym samym, co złote wyzwanie - tym razem zawodnicy nie mogą przekroczyć linii pola karnego, a w trakcie natarcia korzystają z szybkiego biegu, musimy więc szybko koordynować nasze poczynania, gdyż jeden błąd w odbiorze często niweczy szansę zatrzymania napastnika.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 9000