Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rzuty karne | Gry treningowe w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Rzuty karne

Brąz

Twoje pierwsze zadanie w tym segmencie jest piekielnie proste - musisz jedynie trafić 3 proste cele umieszczone w bramce w trzech próbach. Wykorzystaj znacznik i traf w zielone pole przy oddawaniu strzału.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2000

Srebro

Kolejne zadanie polega na wpakowaniu piłki do wiaderek podcinką. Zważ na to, iż niebieski wskaźnik wskazujący miejsce, w którym poleci piłka, znika po trzech próbach - wykorzystaj więc te szanse do trafienia wiaderek umieszczonych po bokach, potem zajmij się tymi umieszczonymi pośrodku.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 5000

W kolejnym teście Twoim zadaniem jest wykonanie karnych tzw - Rzuty karne | Gry treningowe w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry

Złoto

W kolejnym teście Twoim zadaniem jest wykonanie karnych tzw. na dwa tempa i zestrzelnie kilku tarcz znajdujących się w bramce. By wykonać karnego na dwa tempa, wciśnij podczas rozbiegu ponownie przycisk strzału i przenieś niebieski znacznik na odpowiednią tarczę. Im bardziej tarcza oddalona od środka bramki, tym więcej punktów możesz uzyskać.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2000

Wyzwanie treningowe

W wyzwaniu treningowym Twoim zadaniem jest zestrzelenie jak największej ilości kartonów umieszczonych w bramce. Wykonuj karne precyzyjnie i szybko, próbując osiągnąć jak największy wynik i zważając na poruszające się wzdłuż linii bramkowej manekiny.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 20000