Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 15 - poradnik do gry

FIFA 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Początkujący | Gry treningowe w FIFA 15 poradnik FIFA 15

Początkujący

Brąz

Twoje zadanie podzielone jest na dwa etapy - w pierwszym musisz po prostu uciekać w prawo przed czerwoną linią pojawiającą się z tyłu, z kolei w drugim musisz wykonać slalom, również uciekając przed tylna czerwoną linią. W trakcie biegu wykorzystaj sprint.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3000

Tym razem musisz wbiec we wskazany przez grę obszar i po prostu uderzyć na bramkę, starając się trafić w wyznaczone przez strzałkę miejsce oraz unikając stojących na linii bramkowej manekinów - Początkujący | Gry treningowe w FIFA 15 - FIFA 15 - poradnik do gry

Srebro

Tym razem musisz wbiec we wskazany przez grę obszar i po prostu uderzyć na bramkę, starając się trafić w wyznaczone przez strzałkę miejsce oraz unikając stojących na linii bramkowej manekinów.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 4000

Złoto

Twoje zadanie w złotym wyzwaniu polega na trafieniu do trzech stojących nieopodal bramek za pomocą podania. Kierunek, w którym poleci piłka, wskazuje Ci strzałka znajdująca się przy zawodniku - pamiętaj, iż nie możesz opuścić pola, w którym się znajdujesz!

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2000

Wyzwanie treningowe

W wyzwaniu treningowym Twoim zadaniem jest pięciokrotne przejęcie piłki spod nóg atakującego rywala. Dokonasz tego za pomocą klawiszy odbioru lub wślizgu.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 4000