Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak pozyskać materiały w The Elder Scrolls Online | Kowalstwo The Elder Scrolls Online poradnik, solucja

Jak pozyskać materiały

Głównym, a zarazem najprostszym, sposobem pozyskiwania rud metali jest wydobycie ich ze złoża - tym sposobem uzyskasz od 3 do 4 rud. Jest to najprostszy, acz jednocześnie najbardziej czasochłonny proces - do wykonania przedmiotów będziesz potrzebował od kilku do kilkunastu sztabek, a więc by zrobić jeden tylko przedmiot będziesz musiał wydobyć rudę przynajmniej z kilku złóż. Wydobywanie rud ze złóż (i przetapianie ich na sztabki) jest opłacalne praktycznie tylko na niższych poziomach, gdy nie masz dostępu do dużej ilości przedmiotów do dekonstrukcji.

Znacznie bardziej opłacalnym sposobem jest wspomniana dekonstrukcja. Po uzyskaniu kilkunastu poziomów doświadczenia (gdy wrogowie zaczną wyrzucać stalowe przedmioty), zaczniesz podnosić wprost absurdalną ilość przedmiotów. Większość z nich będzie oczywiście gorszej jakości, niż te, które aktualnie będziesz nosił, dlatego będziesz się ich musiał pozbyć.

Warto to robić właśnie w procesie dekonstrukcji, gdyż dostajesz całą masę doświadczenia do konkretnej gałęzi rzemiosła (o czym szerzej w innym rozdziale), masz szansę uzyskać od 1 do 3 sztabek danego metalu (w zależności od jakości przedmiotu), a także masz szansę na wyrzucenie Utwardzacza, materiału wymaganego do konkretnego stylu, czy nawet materiału, który wymagany jest do wytworzenia przedmiotu o konkretnych cechach (Trait).

Proces dekonstrukcji jest bardzo prosty - by uzyskać konkretny metal, musisz zniszczyć przedmiot wytworzony z owego metalu. Jeśli chcesz uzyskać Stal (Steel), musisz niszczyć przedmioty stalowe. Jeśli chcesz uzyskać konkretny materiał wymagany do wytworzenia przedmiotu o danych cechach (np. Sapphire, poprawiającego efekty Kamieni Mundus), musisz zniszczyć przedmiot, który ma upragnioną przez ciebie cechę.

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą miejsca (dla wszystkich 3 frakcji), w których możesz wydobyć dane rudy:

Ruda

Aldmeri Dominion

Daggerfall Covenant

Ebonheart Pact

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie