Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

2. Drużyna i gildie | The Elder Scrolls Online The Elder Scrolls Online poradnik, solucja

Ten rozdział poświęcony został opcjom społecznościowym dostępnym w Elder Scrolls Online. Znajdziesz w nim m.in. informacje na temat kreacji drużyny czy zdolności teleportacji między członkami tego typu grupy. Wyjaśniona zostaje również kwestia gildii, które stanowią bardzo istotny element każdej gry MMORPG. Poznasz ich największe zalety oraz szczególne możliwości jakie dają.

Drużyna i przyjaciele

Drużyna - 2. Drużyna i gildie | The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry
Drużyna

Zamysłem Elder Scrolls Online jest oczywiście eksploracja i poznawanie świata wraz ze swoimi towarzyszami dlatego nie mogło zabraknąć tu systemu drużyny czy gildii. Typowym dla gier MMO jest tworzenie drużyn i wspólne wykonywanie zadań czy uczestniczenie w wyprawach do lochów. System ten posiada kilka cech specyficznych. W jednej grupie może znajdować się od 2 do 24 graczy, którzy niekoniecznie muszą wykonywać to samo zadanie. W każdej chwili możemy zobaczyć przy jakim zadaniu jest nasz przyjaciel i teleportować się do niego używając zakładki w menu. Listę graczy aktualnie znajdujących się w naszej drużynie możemy zobaczyć w lewym górnym rogu. Używając zakładki Drużyna (Group) możemy wyświetlić status drużyny, poziom doświadczenia danego gracza czy misję którą aktualnie wykonuje.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie