Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zwiększanie poziomu drzewka Psijic Order w The Elder Scrolls Online Summerset The Elder Scrolls Online poradnik, solucja

Każdy kto gra w The Elder Scrolls Online wie, że wszystkie drzewka gildii poziomowane są w różny sposób. Gildię wojowników leveluje się poprzez toczenie walk, Undaunted poprzez przechodzenie kolejnych lochów, a magów za pomocą odnajdywania "lorebooków". W przypadku Zakonu Psijic musisz wykonywać w sumie dziesięć zadań polegających na zamykaniu wyrw czasowych. Wykonanie każdego zadania poniżej zagwarantuje Ci jeden poziom drzewka:

  1. The Psijics Calling
  2. Breaches on the Bay
  3. Breaches of Frost and Fire
  4. The Shattered Staff
  5. A Breach Amid the Trees
  6. A Time for Mud and Mushrooms
  7. The Towers' Remains
  8. Time in Doomcrags' Shadow
  9. A Breach Beyond the Crags
  10. The Towers' Fall

Jak widać powyżej zadań tych jest w sumie dziesięć. Po wykonaniu ostatniego zdobędziesz dziesiąty poziom drzewka umiejętności Zakonu Psijic, a co za tym idzie, dostęp do umiejętności ostatecznej - Undo.

Zadania polegają właściwie na tym samym, czyli zamykaniu wyrw czasowych, ale tym razem na terenie całego Tamriel. Za każdym razem mapkę z lokalizacją tychże wyrw odnajdziesz w swoim ekwipunku. Są one jednak mało przejrzyste, dlatego poniższa ściąga w postaci zdjęć prawdziwych map pozwolą na szybkie wykonanie zadań. Wszystkie lokacje zaznaczone zostały czerwoną ikoną numerka, ale kolejność wykonywania poszczególnych etapów zadań jest dowolna.