Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sorcerer jako Healer / Support | Sorcerer w The Elder Scrolls Online The Elder Scrolls Online poradnik, solucja

Sorcerer jako Healer / Support

W buildzie pierwszym z drugą bronią podane zostało jak efektywnie łączyć zadawanie obrażeń z leczeniem siebie i sojuszników - Sorcerer jako Healer / Support | Sorcerer w The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

W buildzie pierwszym z drugą bronią podane zostało jak efektywnie łączyć zadawanie obrażeń z leczeniem siebie i sojuszników. W tym buildzie skupimy się jak trzymać przy życiu grupę sojuszników oraz pomagać im panować nad grupami przeciwników, czy to w dungeonach czy to na PvP. Żeby maksymalnie wykorzystać build healera musimy mieć 50 poziom w drzewku Restoration Staff. Dostajemy wówczas umiejętność idealną na mocnych przeciwników (bossów). Grając healerem naszym zadaniem jest trzymanie się z daleka od przeciwników, monitorowanie pasków zdrowia naszych sojuszników oraz ustawianiu się na polu bitwy w taki sposób, w którym nasze umiejętności będą dosięgały naszych przyjaciół.

Rekomendowany build

Sorcerer jako healer skupia przede wszystkich umiejętności leczące, obronę magiczną oraz rzucanie klątw na przeciwników (jeśli wystarcza mu Magicka).

  • Restoration Staff - Nasze główne drzewko umiejętności. To tutaj znajdziemy potrzebne nam umiejętności leczące, z których będziemy korzystać. Dobrym pomysłem jest ciągłe korzystanie z kostura leczącego, żeby jak najszybciej wyuczyć się maksymalnego poziomu tego drzewka.
  • Dark Magic - Drzewko opcjonalne, jednakże przydatne nad pomaganiem (support) naszym sojusznikom w bitwach.
  • Daedric Summoning - Drzewko potrzebne do korzystania ze znakomitej umiejętności ostatecznej jaką jest przywołanie Atronacha burzy.

W zestawie z pierwszą bronią skupiamy się przede wszystkim na leczeniu. Są one niezbędne do utrzymania naszej drużyny przy życiu w trudnych sytuacjach. Buildem tym jesteśmy w stanie zapewnić stałą ochronę naszych sojuszników, czy to na polu bitwy PvP czy w lochach. Przed przystąpieniem do walki rzucamy na każdego z sojuszników wzmocnienie, które odnawia życie w czasie trwania tego efektu (Rapid regeneration). Drugą umiejętnością jest zajście za plecy naszej drużyny, tak żeby wszyscy byli przed nami i rzucenie zaklęcia, które wyleczy sojuszników oraz zwiększy im współczynnik obrony (Blessing of Restoration). Kiedy rozpocznie się walka trzymamy się jak najdalej od przeciwników monitorując na bieżąco pasek życia sojuszników. Jeżeli walka jest zbyt trudna na samych wzmocnieniach pomagamy sobie umiejętnością Healing Springs oraz Blessing of Restoration, które natychmiastowo przywracają życie sojuszników. Do walki z bossem lub trudniejszym przeciwnikiem przydaje się wcześniej wspomniany 50 poziom w drzewku Restoration Staff oraz używanie umiejętności Force Siphon na przeciwniku. Umiejętność powoduje regeneracje życia kiedy zadajemy obrażenia przeciwnikowi pod wpływem efektu tej umiejętności. W trakcie walki w grupami potworów możemy przywołać Atronacha burzy, który ich ogłuszy i będzie skupiał ich uwagę na nim, odciągając ich tym samym od nas i naszych sojuszników. Jeżeli w trakcie walki zabraknie nam Magicka a eliksir przywracający ma czas do ponownego użycia używamy Dark Conversion i odnawiamy sobie Magicka.

Nazwa umiejętności - Sorcerer jako Healer / Support | Sorcerer w The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Nazwa umiejętności

Opis umiejętności

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie