Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

6. Eksploracja świata | The Elder Scrolls Online The Elder Scrolls Online poradnik, solucja

Eksploracja świata to jeden z nieodłącznych elementów gry. Podróżowanie wybranymi przez nas ścieżkami może przynieść nam dodatkowe atrakcje czy skarby. Z tego rozdziału dowiesz się w jaki sposób funkcjonuje oraz jakie profity przynosi.

Kotwice Molag Bal'a

Molag Bals dark anchors - 6. Eksploracja świata | The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry
Molag Bal's dark anchors

Podczas eksploracji terenu będziemy odnajdywać grupę kultystów, którzy przeprowadzają mroczny rytuał. Jeżeli natkniemy się na coś takiego, dobrze jest zwołać grupę innych graczy bo będziemy uczestniczyć w zadaniu dynamicznym. Głównym zadaniem każdego gracza podczas takiej akcji jest powstrzymywanie fal potworów zsyłanych przez Molag Bal'a do świata żywych. Jest to definitywnie zbyt trudne żeby zrobić to w pojedynkę dlatego niezbędnym jest uformowanie drużyny bądź poczekanie aż nadciągną posiłki. Z każdego zabitego potwora uwalniana jest dusza, która napełnia kamień trzymający łańcuchy kotwicy.

Mocowania kotwic - 6. Eksploracja świata | The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry
Mocowania kotwic

Każdy kto uczestniczy w tym wydarzeniu może zniszczyć napełnione duszą kryształy. Po zniszczeniu ich wszystkich event zakończy się sukcesem dając nam punkty doświadczenia jako nagrodę. Jeżeli zginiemy podczas tego wydarzenia możemy poprosić naszych towarzyszy o wskrzeszenie bądź samemu użyć klejnotu duszy. Za każdy wykonane dynamiczne zadanie dostajemy dodatkowe punkty doświadczenia z drzewka gildii wojowników.

Skrzynie i Lorebooki

Skrzynie ze skarbami - 6. Eksploracja świata | The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry
Skrzynie ze skarbami

Skrzynie ze skarbami możemy znaleźć na całym świecie. Jeżeli posiadamy wytrych (Lockpick) oraz znajdziemy takową skrzynię, możemy przystąpić do jej otwierania. Unikalność skarbów oraz ilość złota w skrzyniach jest ściśle związana z poziomem trudności ich otwarcia. Przy otwieraniu skrzyni pokaże się czas, w którym musimy się zmieścić. Możemy także spróbować siłą otworzyć taką skrzynię. Obok czasu pojawi się informacja jaką mamy szansę na otwarcie takiej skrzyni siłą.

Magiczne księgi - Lorebooki - 6. Eksploracja świata | The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry
Magiczne księgi - Lorebooki

W menu znajdziemy zakładkę poświęconą znalezionym księgom. Za skompletowanie ksiąg z jednego rodzaju będziemy dostawać nagrody w postaci punktów doświadczenia oraz punktów umiejętności. W zakładce tej możemy sprawdzić której księgi nam brakuje. Jest to także najważniejsza droga do podniesienia poziomu umiejętności z drzewka gildii magów.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie