Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wstęp | Warden | TESO Morrowind The Elder Scrolls Online poradnik, solucja

Na tej stronie dowiesz się, czym jest nowa klasa postaci w TESO Morrowind oraz poznasz kilka ważnych porad dotyczących gry.

Dodatek do Elder Scrolls Online - Morrowind wprowadza kolejną klasę do gry - Wstęp | Warden | TESO Morrowind - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Dodatek do Elder Scrolls Online - Morrowind wprowadza kolejną klasę do gry. Jest nim Warden, czyli klasa specjalizująca się w przywoływaniu dzikich zwierząt, by walczyły u twojego boku oraz korzystająca z dobrodziejstw żywiołu natury i lodu. W przeciwieństwie do innych klas, Warden jest klasą bardzo zróżnicowaną. Wypełnia ona lukę dla graczy, którzy nie chcą ograniczać się do jednej roli z góry przypisanej do klasy którą wybrali. Oznacza to, że Warden'a można zbudować na kilka sposobów, które zdeterminują styl dalszej gry. Dzieje się tak, dlatego że klasa ta posiada umiejętności, które można modyfikować ze względu na wytrzymałość (Stamina) lub manę (Magicka). Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu umiejętności (Morph) będziesz mógł wybrać modyfikację. Z jednej strony umiejętność będzie korzystać ze statystyki wytrzymałości, a z drugiej - many. Można więc śmiało stwierdzić, że jest to pierwsza taka klasa, która będzie maksymalizować swoją wartość od bycia wsparciem drużyny, tankiem drugorzędnym, lub zadającą magiczne obrażenia (też drugorzędną).

Tak jak na Elder Scrolls Online przystało, wcale nie musisz zamykać się do jednej kombinacji. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, by używać kosturów i ciężkiej zbroi, a umiejętności przypisać do statystyk wytrzymałości. Nic nie każe ci, by nie robić z tej klasy hybrydy, ale chcąc zmaksymalizować swoje obrażenia, wytrzymałość lub zdolność do wspierania drużyny, będziesz musiał zdecydować która rola będzie dla ciebie najlepsza przed rozdysponowaniem statystyk Magicka, Stamina oraz Health.. Warden nie posiada jednak umiejętności, które są najlepsze do określonych ról (może poza wspieraniem drużyny różnorakimi bonusami), ponieważ jako typowy DPS jest gorszy od magów (z racji małej ilości aktywnych umiejętności zadających obrażenia) i łotrzyków, a jako tank jest gorszy od Dragonknighta (z racji braku umiejętności przypisanych dla tanka). Może być natomiast zamiennikiem z klasą Templara. Zadaje on większe obrażenia, mocniej leczy oraz wspiera drużynę różnorakimi wzmocnieniami.

W przykładowych buildach w dalszej części rozdziału skupimy się na dwóch aspektach. Pierwszym z nich będzie granie w pojedynkę, czyli rozdział dla graczy, którzy nie chcą się angażować w gildie czy grupy, a chcą z powodzeniem ukończyć dodatek i czerpać przyjemność z nowej klasy. W buildzie tym skupimy się na Wardenie jako hybrydzie, który będzie mógł zadawać duże ilości obrażeń, a przy tym leczyć się w przypadku odniesienia poważniejszych ran. Drugim aspektem będzie przykładowy build, który można zastosować w grupie. Będzie on nastawiony przede wszystkim na wspieraniu drużyny, a zadawanie obrażeń będzie sprawą drugorzędną. Miej na uwadze fakt, że oba przedstawione poniżej buildy można modyfikować wedle twojego uznania i mają za zadanie tylko wskazać mocne i słabe strony nowej klasy.