Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Modele ciężarówek - lista poradnik Euro Truck Simulator 2

W grze zasadniczo dostępnych jest siedem modeli ciężarówek, po jednym dla każdej z marek - ETS2: Modele ciężarówek - lista - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W grze zasadniczo dostępnych jest siedem modeli ciężarówek, po jednym dla każdej z marek. To, że w salonie samochodów ciężarowych widzisz tyle modeli wynika to z modyfikacji. Tak naprawdę wszystkie te auta to ten sam samochód tylko z zamontowanymi innymi modyfikacjami. Jednakże do gry wprowadzane są również nowe modele ciężarówek. W chwili obecnej zostało dodane nowe Volvo FH 2012, Scania Streamline oraz Renault Magnum. W przygotowaniu jest DAF Euro 6 oraz nowy Mercedes Actros.

Przy rozwijaniu firmy, zarabianiu coraz większych pieniędzy i zdobywaniu nowych poziomów uzyskujesz dostęp do modyfikacji. Jeśli posiadane auto ci odpowiada nie musisz kupować nowego pojazdu, by mieć coś lepszego - skorzystaj z warsztatu w serwisie i dokup modyfikacje. Ogólnie każdy z modeli możesz ulepszyć. Co ważne model jazdy we wszystkich ciężarówkach jest inny ale w większości przypadków zbliżony.

Najważniejszym parametrem dla ciebie jest silnik - ETS2: Modele ciężarówek - lista - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Najważniejszym parametrem dla ciebie jest silnik. Im mocniejszy tym lepiej. Przy niektórych modelach możesz wybrać jedynie pomiędzy trzema dostępnymi jednostkami napędowymi, w innych dostępnych jest ponad dziesięć. Jednak nie ma to znaczenia, gdyż większy wybór niekoniecznie przekłada się na lepsze osiągi.

Drugim kluczowym parametrem jest podwozie - ETS2: Modele ciężarówek - lista - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Drugim kluczowym parametrem jest podwozie. W większości modeli masz je dostępne w trzech wersjach: 4x2, 6x2 (bądź 6x2-4) i 6x4. Mówiąc prosto im więcej kół tym lepsza przyczepność i większa kontrola nad pojazdem w przypadku częstego dostarczania towarów sypkich. Pamiętaj jednak, że wraz z rozbudową podwozia zmniejsza się miejsce na zbiorniki paliwa.

Zasadniczo reszta rzeczy jak kabina, wystrój wnętrza czy akcesoria to dodatki mające polepszyć estetykę auta. Gdy chodzi o osiągi i jakość prowadzenia liczy się przede wszystkim podwozie i silnik.

DAF XF 105

W wersji podstawowej kosztującej ok - ETS2: Modele ciężarówek - lista - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W wersji podstawowej kosztującej ok. €95000 z silnikiem o mocy 360 KM to jeden z lepszych modeli na początek gry. DAF XF 105 ma trzy wersje kabiny oraz podwozia, a także cztery wersje silnikowe. Niestety najlepszy silnik nie należy do czołówki, ma jedynie 510 KM.

IVECO Stralis

Wersja podstawowa pojazdu kosztuje prawie €94000, ale silnik ma tylko 310 KM - ETS2: Modele ciężarówek - lista - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Wersja podstawowa pojazdu kosztuje prawie €94000, ale silnik ma tylko 310 KM. Model ma trzy wersje kabiny oraz trzy wersje podwozia, a także spory wybór silników. Przy modyfikacjach możesz z niego wyciągnąć 560 KM. Przy kupnie nowego pojazdu model z takim silnikiem kosztuje ponad €183000.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie