Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Rynek przesyłek - jak działa? poradnik Euro Truck Simulator 2

Na tej stronie poradnika do ETS2 znajdziecie informacje na temat tego jak działa rynek przesyłek.

W rynku przesyłek obowiązują zbliżone zasady do szybkich przesyłek tyle, że do ich realizacji potrzebujecie własnej ciężarówki. Przy wyborze zlecenia kierujcie się przede wszystkim ceną według dystansu (chyba, że chcecie odwiedzić inne miasto albo przemierzyć nową trasę).

W przypadku przyjęcia zadania z rynku przesyłek musicie udać się na miejsce rozpoczęcia zlecenia. Dlatego też pomimo, że na liście domyślnie widzicie zlecenia z całej Europy najlepiej kliknąć na miasto w którym się znajdujecie, by wybrać najkorzystniejsze zlecenie. Pod uwagę możecie jeszcze brać okoliczne lokacje. Przy każdym zleceniu widzicie za ile czasu wygaśnie i zniknie z listy.

Po wybraniu zlecenia kliknijcie ustaw na GPS - ETS2: Rynek przesyłek - jak działa? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Po wybraniu zlecenia kliknijcie "ustaw na GPS". Teraz musicie udać się do firmy, która wystawiła zlecenie - dotrzesz do niej z pomocą mapy i GPSa. Zatrzymajcie się ciągnikiem na zielonej ikonce tuż przy wjeździe do przedsiębiorstwa i przejdźcie do ekranu wyboru zlecenia.

Na tej liście widzicie zlecenia dostępne tylko w tej filii firmy, do której siedziby właśnie wjechaliście - ETS2: Rynek przesyłek - jak działa? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Na tej liście widzicie zlecenia dostępne tylko w tej filii firmy, do której siedziby właśnie wjechaliście. Wśród nich jest wybrane przez Was wcześniej zlecenie (oznaczone ikonką GPS). Do tej pory tylko kierowaliście się do podjęcia się tego zlecenie. Dopiero klikając "przyjmij zlecenie" realnie podejmiecie się go.

Po potwierdzeniu zlecenia znajdziecie zaznaczoną przyczepę - to Wasze zlecenie. Podjedźcie do niej tyłem i przyczep. Następnie posługując się GPSem ruszajcie w drogę do celu. Musicie jednak uważać, ponieważ nie zawsze jest on idealny i nie zawsze pokazuje najkorzystniejszą trasę, dlatego warto weryfikować jego sugestie na globalnej mapie. Dodatkowo nie uwzględnia ona losowych wypadków, które mogą się trafić w drodze. Musicie więc bacznie obserwować sytuację na drodze.

Po dotarciu do miejsca docelowego warto zaparkować przyczepę na wskazanym miejscu - nie trzeba być tu bardzo precyzyjnym - ETS2: Rynek przesyłek - jak działa? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Po dotarciu do miejsca docelowego warto zaparkować przyczepę na wskazanym miejscu - nie trzeba być tu bardzo precyzyjnym. W momencie gdy biały prostokąt zmieni kolor na zielony odłączcie przyczepę, a zakończycie zlecenie.

Po zakończeniu zlecenia zobaczycie podsumowanie swojej pracy. Im wyższy macie poziom i im bardziej zaawansowane umiejętności tym więcej pieniędzy zarabiacie i doświadczenia zdobywacie.